• Головна
  • "Пристосувався і став сильнішим": відома інфекціоністка про стрімке поширення коронавірусу на Тернопільщині (ФОТО)
12:07, 21 вересня 2020 р.

"Пристосувався і став сильнішим": відома інфекціоністка про стрімке поширення коронавірусу на Тернопільщині (ФОТО)

Відома інфекціоністка Ольга Голубовська пояснила, чому коронавірус останнім часом почав стрімко поширюватися регіоном. Вона вважає, що коронавірус пристосувався до середовища і став сильнішим. 

"Пристосувався і став сильнішим": відома інфекціоністка про стрімке поширення коронавірусу на Тернопільщині (ФОТО), фото-1

"На жаль, бачимо, що зростає кількість тяжких випадків захворювання навіть і в молодих людей. Також ми вже стали спостерігати випадки захворювання навіть у дуже маленьких дітей, у березні цього не було.

Буквально триденні, п’ятиденні діти теж хворіють на цю коронавірусну інфекцію, теж досить тяжкі, і теж лежать у відділеннях інтенсивної терапії. Тому вірус змінюється, він адаптується до нашої людської популяції, він шукає слабкі ланки. І наше завдання – це, я повторюю, у нас є методи протидії – це і вчасні тестування, епідрозслідування", – каже Ольга Голубовська.

Як інформує "Реально", найскладніша епідемічна ситуація – у Тернопільському, Збаразькому, Заліщицькому районах і в Бережанах.

Відтак ці адміністративні території перебувають у "червоній" зоні епідемічної небезпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коронавірус_пристосувався #Тернопільщина #став_сильнішим
live comments feed...