• Головна
  • У Тернополі на вокзалі львів`янка обікрала свою землячку
10:15, 19 березня 2013 р.

У Тернополі на вокзалі львів`янка обікрала свою землячку

Правоохоронцями на залізничному вокзалі станції Тернопіль була затримана 55 – річна жителька Львівської області, яка незаконно заволоділа особистими речима 70 – річної мешканки Львівщини.

Дані по вище наведеній події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває досудове слідство, повідомляють в підрозділі зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
"Зливи, грози і снігопад": в Україну рухається осіння погода, синоптики сказали про похолодання та дощі
З 1 вересня пенсія сильно збільшиться у нової категорії українців, людям нарахують додатковий стаж: їм збільшать виплати
"В Україні з 1 вересня ТЦК візьмуться за 65-річних чоловіків, усюди наростає мобілізація пенсіонерів": названо 3 вимоги
Оголошення