• Головна
  • У Тернополі почали діяти намети «Варти» (відео)
10:00, 1 жовтня 2020 р.

У Тернополі почали діяти намети «Варти» (відео)

У Тернополі почали діяти намети «Варти» (відео)

Громадський рух «Варта» підтримує кандидата на посаду міського голови Тернополя Ігоря Сцібайла.

У різних мікрорайонах Тернополя вже почали діяти агітаційні намети. Задіяні волонтери пройшли ПЛР-тести на коронавірус, аби не наражати на небезпеку тернополян.

Після офіційної реєстрації мене кандидатом на посаду міського голови ми розпочали агітацію. У кожному мікрорайоні міста стоїть намет Громадського руху «Варта». Наші волонтери роздають газети «Варти» і розповідають про новий рух у Тернополі. Запрошуємо усіх підходити до наметів, аби детальніше ознайомитися із «Вартою» та моєю програмою кандидата у мери Тернополя й проєктом європізації міста, – розповідає кандидат у мери Тернополя Ігор Сцібайло.

Волонтери громадського руху «Варта» зазначають, тернополяни охоче підходять до наметів, аби ознайомитися з «Вартою» та кандидатом, якого цей громадський рух підтримує на посаду міського голови Тернополя.

– Це вперше ми спробували себе у ролі волонтерів. Перед початком агітації нам усім зробили ПЛР-тест на коронавірус, хоч ніяких ознак недуги не було, – каже волонтер Олег.

– Люди підходять, беруть газети, бо їх цікавлять нові обличчя. Розпитують про кандидата, який хоче зробити Тернопіль європейським містом, – зазначає волонтер Андрій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мер_тернополя #громадянський_рух #тернопіль #агітація

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
.
1 жовтня 2020 р., 21:09
Интелегенцию падавай чтоб радословное было.
Оголошення
live comments feed...