• Головна
  • "Можна посадити до когось на коліна в кутку класу": вдові штурмана Ан-26 нахамила директорка школи
10:17, 1 жовтня 2020 р.

"Можна посадити до когось на коліна в кутку класу": вдові штурмана Ан-26 нахамила директорка школи

"Можна посадити до когось на коліна в кутку класу": вдові штурмана Ан-26 нахамила директорка школи

У Харкові керівництво гімназії відмовилося приймати дочку загиблого в авіакатастрофі Ан-26 штурмана Олексія Остапенка, а його вдові при цьому нахамили. Керівник навчального закладу всі звинувачення заперечує.

Подробиці скандалу повідомляє «Обозреватель». Сім'я Остапенка раніше жила в Чугуєві, але після трагедії його дружина Олена вирішила переїхати з дочкою Лізою до Харкова. Дівчинка вчиться в другому класі, тож виникло питання про зміну школи.
"Недалеко від нас в Харкові знаходиться гімназія "Освіта". Нам всього одну зупинку потрібно під'їхати. У Чугуєві Ліза теж навчалася в навчально-виховному комплексі. Ми з Олексієм намагалися дати дочці найкращу освіту. Вона вивчає англійську мову, вчиться на Кембриджських курсах, можливо, після школи отримає вищу освіту за кордоном. Ми з Олексієм цим жили", - розповіла жінка.
За словами Олени, коли вона прийшла в гімназію, її прийняли непривітно.
"Я представилася, сказала, що вдова штурмана, який загинув. Так склалися обставини, що ми переїжджаємо до Харкова, тому дочку потрібно влаштувати в школу. Вона не може довго сидіти вдома і дивитися, як мама плаче, її потрібно чимось зайняти",- розповідає вона.
"Але директор одразу заявила, що ми прийшли сюди посеред навчального року. І навіть якби вона хотіла нас прийняти, то у неї немає зайвої парти і стільця для дочки. Ну, можна посадити її до кого-небудь на коліна в кутку класу. Вона так це і сказала! Додала, що в законі Про освіту не написано, що вона зобов'язана приймати дітей військових або бійців АТО", – продовжила Олена.
Директор гімназії Тетяна Кучеренко озвучує іншу версію подій.
"Що? Які коліна? Що ви кажете! Я за свої слова відповідаю! Прийшла мама, я їй пояснила, що у мене тільки один клас на паралелі і там 31 учень. У мене технічно немає можливості прийняти. Нам навіть старі меблі нізвідки взяти", - сказала вона.
"У нас навколо є інші школи, можуть піти туди. За словами мами, в Міноборони їй пояснили, що в неї є пільги. Але за законом ми можемо приймати дітей з мікрорайону, дітей співробітників, а також братів і сестер наших учнів. І тільки після цього будь-яких дітей. Але у нас класи переповнені. Про жодні коліна я не говорила, Це фантазії мами", – сказала Кучеренко журналістам.
Зазначається, що в родині Остапенка навчання було одним з головних пріоритетів. Олексій і сам постійно займався самоосвітою. За словами Олени, він був єдиною людиною в частині, який вів радіообмін англійською мовою і мав на це дозвіл. З листопада він хотів піти на підвищення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АН-26 #хамство #проблема
Останні новини
Оголошення
live comments feed...