• Головна
  • У Тернополі розповіли, як покращити роботу ЖЕКів (ПП)
18:00, 2 жовтня 2020 р.

У Тернополі розповіли, як покращити роботу ЖЕКів (ПП)

Розумно керувати коштами мешканців, забезпечити регулярне прибирання, ремонти і комфорт можна лише ставши самим господарем у своєму будинку — Сергій Лупак

   Джерело: Про це голова ГО “Рада голів ОСББ міста Тернополя”, експерт з питань ЖКГ, представник фракції “Порядок. Відповідальність. Справедливість” Сергій Лупак написав на своїй сторінці у Facebook.

   Головне: “Часто під час зустрічей чую нарікання на погану роботу ЖЕКів.( ПП) Незадовільне обслуговування. Погане прибирання. У мене є одна порада — створюйте ОСББ. Це можливість контролювати Ваші кошти. Можливість економити і забезпечити не лише добре прибирання під'їзду, але й зробити довколишню територію гарною. Створити додаткові паркувальні місця. Зробити спільний простір гарним та затишним”, - написав Сергій Лупак.

   Деталі. Сергій Лупак зазначив, що ставши господарями власних будинків тернополяни зможуть набагато ефективніше керувати своїми коштами.

   “Саме Ви вирішуєте, кому платити. Якщо Вас не задовольняє якість прибирання, Ви можете змінити підрядника. Так живе уся Європа. Тому там чисто, гарно і затишно”, - зауважив Сергій Лупак.

   Представник партії “Порядок. Відповідальність. Справедливість” закликав до створення ОСББ, як єдиного ефективного способу наведення порядку у будинках і на прибудинкових територіях в інтересах їхніх господарів.

   “Створюйте ОСББ, ставайте господарями, а ми допоможемо. Бути господарем у своєму домі - єдиний ефективний метод наведення порядку у Ваших інтересах. Як говорив Митрополит Андрей Шептицький, коли вчив українців взаємодопомозі і кооперації: “Те, що вирішують без вас, йде вам на шкоду”. Тож маємо вчитися господарювати самостійно.”, - написав Сергій Лупак.

    Нагадаємо. Сергій Лупак входить до фракції “Порядок. Відповідальність. Справедливість” та належить до найбільш фахових керівників ОСББ міста Тернополя. За його ініціативи та за підтримки міського голови Сергія Надала, у Тернополі активно розвиваються сервіси підтримки співвласників багатоквартирних будинків. Зокрема працює сервісний центр підтримки ОСББ, де надають широкі консультації, щодо створення та функціонування ОСББ. На сьогодні у Тернополі діє більше 500 ОСББ.

   Партія “Порядок. Відповідальність. Справедливість” підтримує курс чинного міського голову Сергія Надала. Сам голова Тернополя під час одного з останніх виступів відзначив, що “Порядок. Відповідальність. Справедливість” - це справжня команда позитивних змін. Команда розвитку Тернополя, яка підвищить якість депутатського корпусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сергій_лупак #осбб #кошти_мешканців #створення_громад

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...