• Головна
  • "Згорів за кілька днів": відомий лікар помер від коронавірусу на Тернопільщині, подробиці трагедії (ФОТО)
20:45, 2 жовтня 2020 р.

"Згорів за кілька днів": відомий лікар помер від коронавірусу на Тернопільщині, подробиці трагедії (ФОТО)

"Згорів за кілька днів": відомий лікар помер від коронавірусу на Тернопільщині, подробиці трагедії (ФОТО)

У Почаєві на Тернопільщині від пневмонії помер лікар Іван Венжинович. Саме його портрет з'явився на бігборді з написом "Спасибі за життя!". Колеги лікаря кажуть, що він просто згорів від пневмонії, а ось тест коронавірус не підтвердив.

Як інформує "Obozrevatel", Іван Венжинович із перших днів карантину перебував на самій передовій боротьби з коронавірусом.

"Річ у тому, що він входив у спеціальну коронавірусну бригаду, що складається з анестезіолога, інфекціоніста і терапевта. Ось він був терапевтом", – каже заступник головного лікаря Почаївської районної лікарні Марія Пташник.

Лікар зі сім'єю. Старший син уже вчиться на лікаря.

Лікар зі сім'єю. Старший син уже вчиться на лікаря.

Саме тому його фото й потрапило в соціальну рекламу.

"Ще на початку епідемії, навесні, до нас приїхали знімати сюжет про коронавірус (це було агентство Associated Pess). Тоді вже у нас захворіли лікарі, зокрема й інфекціоніст. Й Івану Федоровичу довелося його заміняти. Ось він тоді все детально й розповідав про коронавірус. А потім з'явилося його фото по всій країні. Він позитивно до цього ставився", – розповідає заступник головного лікаря.

Соціальна реклама з портретом Івана Венжиновича.

Соціальна реклама з портретом Івана Венжиновича.

У свою лікарню з важкою пневмонією лікар потрапив 28 вересня після обіду. Хвороба почалася різко, з високою температурою. Два дні він лежав удома, але потім його вже госпіталізували туди, де він сам рятував людей.

Ще два дні колеги боролися за життя 51-річного Івана Венжиновича. Але він згорав просто на очах.

"Хвороба була важкою. І він помер. Справді тест дав негативний результат на COVID-19. Тому ми не знаємо, була це вірусна чи бактеріальна пневмонія. Та й ніколи, напевно, не дізнаємося", – каже заступник головного лікаря.

Іван Венжинович із дружиною.

Іван Венжинович із дружиною.

В Івана Венжиновича залишилася сім'я. Його дружина, Ірина, теж працює в лікарні, керує клініко-діагностичним відділенням. Старший син вчиться в медичному, а молодша дочка ще ходить до школи.

Іван Венжинович із дружиною.

Іван Венжинович із дружиною.

Сам Іван Федорович дуже давно працює в цій районній лікарні. Він не тільки лікував пацієнтів у відділенні терапії. Він був і сімейним лікарем, брав пацієнтів. Колеги кажуть, що в коридорі поліклініки у нього завжди була найдовша черга. Всі хотіли потрапити на прийом саме до нього.

"Тямущий, уважний, професійний. Він умів вислухати, обов'язково допомагав. Це був дуже хороший лікар. Як тепер без нього – навіть не уявляю", – розповіла одна з пацієнток.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Смерть_лікаря #коронавірус #трагедія_на_Тернопільщині
Останні новини
Оголошення
live comments feed...