• Головна
  • Рада дозволить купувати автомобілі за цінами ЄС і без податків
12:01, 8 жовтня 2020 р.

Рада дозволить купувати автомобілі за цінами ЄС і без податків

Питання розмитнення авто, привезених з-за кордону хвилює багатьох українців. Тому що не так давно, держава підняла ціни на розмитнення і купити такий автомобіль для багатьох стало проблемою.

Це стосується не тільки оформлення документів, але і цінової політики. Також всіх українців, які раніше купили таке машини, також зобов'язали пройти обов'язкове розмитнення авто.
Тепер же цей процес хочуть дещо спростити. В уряді назвали авто, які можна буде  размитнити дешевше, тобто без сплати податку. Звільненню від сплати податків підлягає одна транспортна одиниця вартістю не більше 100 тисяч мінімальних зарплат. Таке правило тільки запропоновано в новому законопроекті. Якщо його ухвалить Верховна Рада України, тоді воно вступить в свою законну силу.

Документ опублікований на сайті Верховної Ради. Згідно з документом, пропонується звільнити від податків при імпорті авто: пільговиків (інвалідів, учасників бойових дій і т.д.); осіб, які тимчасово ввезли авто до 1 вересня 2020 року.

Але, як і в будь-якому подібному документі, в ньому є кілька підводних каменів, про які потрібно обов'язково знати. Це допоможе уникнути багатьох неприємних ситуацій при покупці такого автомобіля. Так, звільнення від сплати акцизного податку, ПДВ, транспортного податку і військового збору підлягає тільки одна транспортна одиниця вартістю не більше 100 тис. Мінімальних зарплат (500 тис. Грн станом на 1 вересня 2020 року). Пільги також не поширюються на авто, вироблені до 1 січня 1992 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#авто #євробляха #розмитнення #законопроект
Останні новини
Оголошення
live comments feed...