• Головна
  • На вулиці 15 Квітня влаштовано додаткові лівоповоротні смуги руху
11:27, 22 жовтня 2020 р.
1

На вулиці 15 Квітня влаштовано додаткові лівоповоротні смуги руху

З метою вдосконалення транспортної мережі міста Тернополя, покращення пропускної здатності автомобільних доріг та зменшення заторів, у місті розпочали впроваджувати зміни у схеми організації дорожнього руху.

Модернізація інженерно-транспортної інфраструктури відбувається відповідно до розроблених рекомендацій ТОВ «НТ Дорбудпроект» на основі пропозицій працівників патрульної поліції, управління транспорту, управління ЖКГ, відділу технічного нагляду та жителів міста.

Однією з найбільш завантажених вулиць у Тернополі є вул. 15 Квітня, тож днями тут було внесено зміни у Схему організації дорожнього руху, що сприятиме зменшенню заторів та підвищенню пропускної здатності магістральної вулиці, а саме:

влаштовано додаткову лівоповоротну смугу для виконання повороту з вул. 15 Квітня на вул. Братів Бойчуків; влаштовано додаткову лівоповоротну смугу для виконання повороту з вул. 15 Квітня на вул. В. Стуса.

На зазначених транспортних розв’язках уже нанесено нову дорожню розмітку та встановлено відповідні дорожні знаки.

Прохання до водіїв бути уважними при проїзді вул. 15 Квітня та звертати увагу на нові дорожні знаки.

Нагадаємо, до 1 листопада тернополяни ще можуть надавати власні пропозиції через Google-форму щодо покращення інженерно-транспортної інфраструктури м. Тернополя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дорога #смуга #вулиця #поворот #транспорт

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
ёё
22 жовтня 2020 р., 11:44
good
Останні новини
Оголошення
live comments feed...