Як відбувалося перше у світі онлайн-весілля через пандемію COVID-19 (ФОТО)

Вперше в історії провели онлайн-весілля через Zoom. Августина Монтефіорі з Аргентини вийшла заміж за Скотта Мармона зі США.

Пара познайомилася у травні 2017 року й з того часу вони почали зустрічатися. Про це повідомило видання Daily Mail.
Августина повернулася до Аргентини на початку 2020 року, а Скотт зробив їй пропозицію у січні. Чоловік планував, що зможе переїхати до неї в березні та провести весілля. Проте через пандемію COVID-19 кордони закрили.
"У мене була дата вильоту на 22 березня, але 14 березня всі кордони закрили через пандемію. А потім нас розлучили",— розповів Скотт Мармон.

Як відбувалося перше у світі онлайн-весілля через пандемію COVID-19 (ФОТО), фото-1 Як відбувалося перше у світі онлайн-весілля через пандемію COVID-19 (ФОТО), фото-2

Надалі чоловіка не випускали за кордон через те, що пара не була ні родичами, ні подружжям. Аби це виправити, закохані отримали онлайн-ліцензію на шлюб у штаті Юта. До розмови у Zoom також доєднався суддя штату, який погодив шлюб.Отже, тепер Скотт може подати документи для отримання візи для вильоту за кордон для возз’єднання сім’ї. Це було перше онлайн-весілля за час пандемії.

весілля zoom онлайн наречені сім'я
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі