Народний депутат з Тернопільщини Іван Чайківський відмовився від мандата

Народний депутат з Тернопільщини Іван Чайківський відмовився від мандата, Тата Когут

Народний депутат України з Тернопільщини Іван Чайківський розповів, що днями йому довелось прийняти непросте рішення.

Депутат ВРУ зазначив, що разом з командою господарів йшли на місцеві вибори. Перед собою ставили ціль - вивести область у ТОП-5 кращих в Україні за всіма базовими економічними показниками, зазначив на своїй сторінці Іван Чайківський.
А за результатами голосування, партія "За майбутнє", яка пів року працює на політичному полі, отримала 219 мандатів в різних радах.

"Фактично будемо присутні у всіх громадах, дві з яких – Козова та Велика Березовиця – очолюватимуть наші представники. Це довіра, яку ми цінуємо і за яку ми вдячні кожному з тих понад 50 тисяч мешканців області, які пов’язують своє майбутнє з господарями, - акцентув нардеп. - Ми довго радилися і практично всі висловилися за те, щоб я зберіг за собою мандат Народного депутата України, відмовившись від отриманих мандатів депутата обласної ради та Тернопільської міської. Наша команда вважає, що вертикаль держава-область-громада дасть більше можливостей, щоб реалізовувати те, що ми запланували та що обіцяли виборцям".

Відповідну заяву про відмову від мандата депутата Тернопільської обласної ради Іван Чайківсьий підписав сьогодні, 19 листопада.

заява мандат депутат вру
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі