Заробітчанин, який помер у Польщі після застосування правоохоронцями електрошокера, був із Тернопільщини

Заробітчанин, який помер у Польщі після застосування правоохоронцями електрошокера, був із Тернопільщини, Дмитро Бондаренко

44-річний українець помер після того, як поліцейські міста Бжезина Лодзинського воєводства в Польщі надягли на нього наручники. За хвилину до цього вони застосували електрошокер. 

Подробиці смерті українця, який приїхав у Польщу на заробітки, розповідає видання Newsyou.info, посилаючись на Dzienniklodzki.
Усі обставини інциденту розслідують прокурори. За словами правоохоронців, остаточної причини смерті наразі не встановлено.
Ключовими в цьому будуть результати розтину. Однозначно встановлено лише те, що чоловік помер одразу після затримання.

Відомо також, ​​що громадянин України прибув у Польщу з Тернопільської області 10 листопада для роботи на будівництві.

Пізно ввечері 15 листопада поліцейські отримали інформацію про те, що агресивно налаштований чоловік у збудженому емоційному стані намагався потрапити у двір та в будинок місцевих жителів. Хоча він повинен був проходити обовязкову самоізоляцію.
За словом поліцейських, українець поводив себе агресивно щодо правоохоронців: кидав у них різними предметами та начебто витяг ножа.
Правоохоронці викликали підмогу. Вони прозвітували, що намагалися заспокоїти українця словесно, але це не допомогло. Тож проти нього застосували силу: спершу сльозогінний газ, що не принесло результатів, а потім – паралізатор, що дозволило надягнути на нього кайданки. Після цього йому одразу ж стало погано. Рятувальники, які прибули на місце, лише констатували смерть.

заробітчанин смерть правоохоронці електрошокер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі