Схема «дай подзвонити»: тернополянку пограбували посеред дня на вулиці

Схема «дай подзвонити» не нова, однак й надалі дієва. Довірила свою мобілку  незнайомцю та втратила її мешканка обласного центру.
Кримінальна пригода  трапилася посеред дня, на вулиці міста. Невідомий молодик підійшов до 19 -річної тернополяники та спитав, як потрапити до місцевого навчального закладу, мовляв там має зустрітися з другом. Дівчина показала дорогу, вони розговорилися і чоловік чемно попросив телефон зателефонувати, Пояснив, що його ґаджет розрядився якраз невчасно, а він набере знайомого та повідомить, що вже поряд.
Дозволила тернополянка невідомому молодику зателефонувати, а той узявши телефон, неподівано кинувся втікати.  Потерпіла навіть спочатку не повірила, що її ошукали, сподівався, що злодій повернеться та віддасть мобільний. Однак все ж довелося телефонувати в поліцію. За фактом шахрайства розпочато кримінальне провадження.
Працівники поліції застерігають краян: не довіряйте малознайомим людям, не спішіть передавати їм дорогі речі, розмінювати готівку, або ж купувати у невідомих сумнівний товар. Аферисти часто видумують слізні історії про хворих родичів, родинні прокляття та навіть банальне прохання зателефонувати з вашого мобільного може закінчитися криміналом. Тож, проявляйте розсудливість і не будете ошуканими!
Тернопіль пограбування мобільний
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі