• Головна
  • "Так собі...", – Степанов дав оцінку минулому карантину вихідного дня
14:00, 21 листопада 2020 р.
1

"Так собі...", – Степанов дав оцінку минулому карантину вихідного дня

Карантин вихідного дня в Україні вперше почав діяти з 14 листопада 00:00. Він мав на меті зупинити стрімке поширення COVID-19 в Україні. Однак, на думку міністра охорони здоров'я Максима Степанова, українці "так собі" дотримувалися карантину.

Максим Степанов наголосив, що зупинку роботи закладів громадського харчування чи фітнес-центрів здійснювала Нацполіція. Про це очільник МОЗ сказав під час брифінгу, передає 24 канал.

Міністр охорони здоров'я вважає, що минулих вихідних карантин дотримувався "так собі". Водночас він переконаний, що обмеження вихідного дня будуть ефективними для України

"Для нас дуже важливо дотриматися правил карантину вихідного дня. Згідно з нашими розрахунками, в такий спосіб ми точно можемо стабілізувати ситуацію",– зауважив Степанов.

Коли очікувати зменшення захворюваності

Очільник МОЗ підкреслив, що не варто чекати миттєвих результатів і пояснив, що зрушень треба чекати щонайменше за 2 тижні після карантину вихідного дня.

Багато "експертів" з'явилися і почали говорити: "Ми вже провели перший карантин вихідного дня і не побачили зменшення". Є закони епідеміології, це аксіома – неможливо на наступний день після карантинних обмежень побачити зменшення захворюваності,– підсумував міністр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#степанов #карантин_вихідного_дня #пандемія

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Марія
22 листопада 2020 р., 23:09
Хіба один день лікує?!Потрібен час...Або просто чудо!..
Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...