• Головна
  • У Тернополі - три мікрорайони залишаться без водопостачання
11:02, 23 листопада 2020 р.

У Тернополі - три мікрорайони залишаться без водопостачання

Комплекс робіт на водогонах, що забезпечують водопостачання мікрорайону “Дружба”, Кутківців, Пронятина та Петрикова, 24 листопада виконають працівники комунального підприємства “Тернопільводоканал”.

Йдеться, зокрема, про заміну запірної арматури великого діаметру, що дозволить і зменшити, і мінімізувати наслідки аварійних ситуацій, якщо такі траплятимуться у вказаних мікрорайонах.

У зв’язку з цим 24 листопада з 9 до 20 години підприємству доведеться припинити водопостачання названих мікрорайонів.

“Тернопільводоканал” просить із розумінням сприймати тимчасові незручності й запастися водою на вказаний період.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #водопостачання #відсутність

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...