• Головна
  • У Тернополі відбувся перший фестиваль баскетболу
14:02, 23 листопада 2020 р.

У Тернополі відбувся перший фестиваль баскетболу

13 листопада у Тернопільському фізкультурно-оздоровчому комплексі, що на вул. Братів Бойчуків, 4а, відбувся перший фестиваль баскетболу «Ternopil Basket Fest», учасниками якого були вихованців КЗ «ДЮСШ з ігрових видів спорту».

Програма змагань складалась з:

  • естафет та ігор з елементами баскетболу серед учасників 6-9 років (3 команди);
  • турніру зі стрітболу (3х3) серед учасників старше 10 років (6 команд);
  • нагородження учасників.

Серед молодших учасників призові місця розподілились наступним чином:

І місце – команда «Гепард»; 

ІІ місце – команда «Реал баскет»; 

ІІІ місце – команда «АУФ».

Серед старшої групи учасників:

І місце – команда «Голубі шершні»; 

ІІ місце – команда «Гайдамаки»; 

ІІІ місце – команда «ОЛДИ»;

IV місце – команда «Українські козаки»; 

V місце – команда «Сирники»; 

VI місце – команда «Bad boys».

Організували фестиваль: Тернопільська міська рада, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, КЗ «ДЮСШ з ігрових видів спорту».

Більше фото зі змгань можна переглянути у Фейсбуку

Додамо, змагання проводилися з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #баскетбол #фестиваль
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення