Новини компаній
10:35, 28 листопада 2020 р.

Гранти на вищу освіту в США

Новини компаній
Гранти на вищу освіту в США, фото-1

Навчатися в американських коледжах і університетах зовсім недешево, а в престижних ВНЗ – дорого. Рятівними варіантами для успішних вступників і студентів можуть бути стипендій та гранти. Як отримати гроші на навчання й правильно їх використати?

Американська система вищої освіти надає фінансову допомогу активним студентам, які здобувають не тільки знання й диплом, а й проявляють себе під час практики та стажування. Саме тому так складно вступити до університету США, часто для цього необхідні значні кошти. Для цілеспрямованих учнів розроблена ціла система стипендій, грантів і знижок на освіту. Їх надають вищі навчальні заклади чи міжнародні програми на кшталт Erasmus Mundus.

Як отримати освіту «зі знижкою» в престижних ВНЗ?

Це доволі реалістичний план, який все ж не позбавлений труднощів. Наприклад, Гарвард славиться якістю освіти й процентом працевлаштування випускників. Ще в 2008 році було запущено Common Spaces Programm, ця програма укріплює зв’язки академічного кола. Стосовно фінансової підтримки бачимо такі показники: 55% студентів отримують допомогу, а близько 20% не платять за освіту. І це не лише для громадян США, а й іноземців. Це важливий аспект, адже в багатьох випадках стипендії надаються американцям.

Якщо вступити до Гарварду доволі складно, то отримати там стипендію можуть найбільш активні й здібні учні. Не слід відкидати цей варіант, але слід звернути увагу й на інші, не менш цікаві варіанти. Актуальні стипендії й фінансова підтримка в 2020-2021 роках доступна в:

  • Університеті Флориди. Заявники можуть отримати міжнародну премію за видатні досягнення під час навчання в США або у випадку вступу на бакалаврат, аспірантуру[J1] . Нагорода видається за високу академічну успішність, видатні лідерські якості та співпрацю з громадою. Необхідно подати онлайн-заявку, реферат академічного проєкту, нарис про кар’єрні плани та PDF свого резюме. З останніми пунктами професійно допоможе https://grademiners.com/.
  • Тихоокеанському університеті. Програма розроблена для іноземних бакалаврів та аспірантів, які тільки вступають до ВНЗ або переводяться ці свого університету. Сума нагороди може сягати 15 000 доларів, для отримання треба надати документи про попередню освіту та академічні досягнення.
  • Університеті Кларксона. Стипендії нерідко фінансуються його випускниками, кошті направлені на допомогу здібним, але не багатим студентам. Це однорічні або часткові річні виплати, найчастіше надаються асистентам на кафедрах або випускникам для завершення навчання й отримання диплому.
  • Університеті Фейрлі Дікінсон. Стипендія надається під час вступу на один навчальний рік (крім літнього семестру). Допомога базується на академічних успіхах, тестах і досягненнях, може поновлюватися залежно від успіхів стипендіата.

Це лише частина американських ВНЗ, які завжди готові допомогти здібним іноземним вступникам покрити частину витрат на навчання. У випадку, коли абітурієнт лише планує подавати документи на вступ, йому необхідно звернутися до фінансового відділу кожного з обраних університетів. Важливо відразу дізнатися про можливі стипендії та гранти, аби вчасно підготувати всі документи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...