• Головна
  • Продають корів і прикраси: лікарка розповіла, скільки коштує лікування коронавірусу
12:16, 9 грудня 2020 р.

Продають корів і прикраси: лікарка розповіла, скільки коштує лікування коронавірусу

Одним - безкоштовно, інші тратять на лікування шалені кошти. По телебаченні нас запевняяють, що лікування COVID-19 безкоштовне, але все ж деякі медикаменти пацієнтам доводиться купувати. Коштують вони досить дорого, інколи хворим на COVID-19 доводиться продавати майно.

Про це в інтерв'ю "Цензор.нет" розповіла лікарка-інфекціоністка Ольга Кобевко. З її слів, перелік препаратів, який отримує людина безкоштовно залежить від закупівель установи в яку вона потрапляє.
"Кроворозріджувальні препарати, наприклад, які обов’язково призначаються у разі коронавірусу, надходять з перебоями. Тиждень є, два – немає. Але буває й таке, що призначаєш пацієнту один антибіотик, він закінчується, переводиш на другий безкоштовний", - сказала Кобевко.

Окрім того, до переліку обов’язкових препаратів також належать гормони.
"Я призначаю пацієнтам, адже це люди, у яких середньо-важкий або важкий перебіг хвороби. Вони потребують спеціалізованої медичної допомоги і наявності інтенсивної терапії. Тому все, чого немає, людям, на жаль, доводиться купувати", - сказала вона.

За її словами, точної сумми лікування назвати не можна. Це визначається індивідуально, в залежності від супутньої паталогії пацієнта, його віку і стану.
"Серед препаратів є й такі, які безкоштовно не передбачено, хоч у протоколах їх прописано. Наприклад, людям доводилося купувати препарат, один флакон якого в середньому коштує 11-12 тисяч. А їх потрібно мінімум чотири", - розповіла лікарка.

Лікарка поділилася історіями з практики. "У нас був випадок, коли родичі пацієнта зверталися до головного лікаря. Їх запевняли, що він такого лікування не потребує, а потім людина померла", - сказала вона.
Звісно, невідомо, чи допоміг би йому дорогий препарат і чи встигли б його знайти, бо він у дефіциті. "У нас був навіть такий період, коли в аптечних мережах зовсім не було препаратів, які розріджують кров.", - сказала вона.

До лікарні також госпіталізують хворих із сіл, та маолесеньких містечок які не мають достатнього фінансового забезпечення. І людям доводиться продавати частину майна і навіть худобу.
"У нас були люди, які розповідали, що продали корову, бо не було грошей. Жінка була з чоловіком, казала, що продала всі свої золоті прикраси. Вона повернулася з Італії, у чоловіка перед тим був інсульт, то вона казала, що багато там витратила на лікування і реабілітацію", - розповіла Кобевко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #ліки #вартість #ціна #худоба #майно
ТОП новини
"Вражаючий снігопад засипле ці області прямо завтра, лютий мороз суне в цей регіон": синоптики попередили про холод
"Масштабний снігопад засипле ці області вже у вихідні, синоптики кажуть про сильний мороз": експерти про холод і сніг
"Дикий снігопад пре в ці області України з шаленою люттю, сильний мороз накриє цілий регіон": синоптики про сніг і холод
"Полегшення буде дуже велике": карпатський мольфар повідомив, коли настане переломний момент у війні і скільки вона ще триватиме (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...