• Головна
  • "Таємнича хвороба": батько відомого тернопільського гітариста через смерть сина звернувся в поліцію (ФОТО)
20:01, 14 грудня 2020 р.

"Таємнича хвороба": батько відомого тернопільського гітариста через смерть сина звернувся в поліцію (ФОТО)

"Таємнича хвороба": батько відомого тернопільського гітариста через смерть сина звернувся в поліцію (ФОТО)

Раптово обірвалося життя тернопільського гітариста Валерія Ільківа: його батько звернувся в поліцію, адже переконаний, що його сина лікували неправильно в Тернопільській лікарні швидкої допомоги.

Як інформує "suspilne", 9 грудня саме туди госпіталізували Валерія через хворобу підшлункової залози. А вже 13 грудня чоловік відійшов у вічність.

Наразі коментувати ситуацію батько Валерія Микола Ільків відмовився, бо, каже, поліцейські відкрили кримінальне провадження. Медична директорка лікарні швидкої допомоги Світлана Вус каже, лікували пацієнта згідно з протоколом:

"При огляді в приймальному відділенні чергових лікарів-хірургів, терапевта, анестезіолога, пацієнту було поставлено діагноз "гострий некротичний панкреатит, стадія динамічних порушень, панкреатогенного шоку".

Це є дуже швидкий перебіг даного захворювання, який привів до некрозу підшлункової, тобто, її відмирання. Пацієнт відразу був госпіталізований у відділення анестезіології і інтенсивної терапії. Йому проводили всі відповідні обстеження, було призначене лікування, прийнята відповідна тактика ведення даного пацієнта. Неодноразово скликався консиліум, не дивлячись на всі проведені обстеження він помер. Відкрита кримінальна справа, тіло з медичною документацією передано на судово-медичну експертизу, яка дасть відповіді на всі запитання".

Заступник речника Нацполіції області Андрій Василик ситуацію не коментує. Коли відбудеться панахида за Валерієм Ільківим – поки що невідомо, каже Микола Ільків. Друзі Валерія Ільківа Мар’яна Гордій та Назар Каспрук з гурту “Bugs&Bunny” кажуть, працювали з ним 6 років.

"Він був новатором в нашій музиці, який допомагав нам. Дуже багато аранжувань зробив на нашу музику. Грав з нами в основному складі 3 роки, а наступних 3 роки був сесійним музикантом, але так склалося, що більшу частину концертів він зіграв з нами. Він був дуже класною людиною, добрим другом, завжди міг допомогти, ніколи не просив сам допомоги" – каже Гордій.

"Я згадую яскравіші моменти, коли ми зробили 24 пісні Скрябіна в пам'ять Кузьми за тиждень часу. Людина ще безліч всього могла написати, в нього було безліч ідей", – розповів Каспрук.

За його словами, в пам'ять про Валерія Ільківа планують перезаписати і видати кілька пісень з альбому “Вперед і вгору”. Його вони разом створювали в 2014-му році, проте видали тоді з цього альбому тільки 2 пісні.

"Таємнича хвороба": батько відомого тернопільського гітариста через смерть сина звернувся в поліцію (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Батько_гітариста_звернувся_у_поліцію
Оголошення
live comments feed...