• Головна
  • 8 тисяч ФОПам: скільки українців подали заявки у перший день
12:17, 15 грудня 2020 р.

8 тисяч ФОПам: скільки українців подали заявки у перший день

8 тисяч гривень - доволі приваблива сума і непогана компенсація для багатьох підприємців. Скільки ж ФОПів вже у перший день подало заявок на її отримання.

Понад 33 тисяч українців успішно подали заявки для оформлення одноразової матеріальної допомоги для ФОПів, а також найманих працівників. Вони можуть отримати послугу через застосунок "Дія". Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

У міністерстві зазначають, що від миті запуску послуги "сотні тисяч користувачів одночасно намагаються подати заявку". Мовиться про понад 1000 запитів у секунду.Через це Дія може трохи нестабільно працювати, але Мінцифри запевняє: заяву на отримання допомоги можна оформити з 14 до 31 грудня включно, тож є ще 2 тижні, аби спокійно це зробити.Нагадаємо, одноразова виплата здійснюється задля збереження робочих місць з метою виплати найманим працівникам одноразової матеріальної допомоги в розмірі до 8 тисяч гривень.

За розрахунками Державного центру зайнятості, чисельність працівників, яким можуть скоротити передбачену законодавством тривалість робочого часу після впровадження обмежувальних протиепідемічних заходів та які отримають одноразову матеріальну допомогу, складає 225 тисяч осіб. З урахуванням прогнозних показників чисельності, обсяг витрат на виплату одноразової матеріальної допомоги може скласти 1,8 млрд гривень.

Допомога через коронавірус: що відомо
Кабінет Міністрів затвердив перелік основних видів економічної діяльності, щодо яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, пов’язані з COVID-19. Наймані працівники та ФОПи цих видів мають право на виплату одноразової допомоги у розмірі 8 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірс #допомога #матеріальна_компенсація #збитки #міністерство
Оголошення
live comments feed...