• Головна
  • У двох лікарнях Тернополя облаштовують сучасні приймальні відділення
16:19, 15 грудня 2020 р.

У двох лікарнях Тернополя облаштовують сучасні приймальні відділення

У Тернополі зміцнють матеріально-технічну базу лікувальних закладів. Лікарні оснащують сучасною медичною апаратурою. Капітальний ремонт приміщень здійснюють з врахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Також тут запроваджують нові форми роботи і передовий досвід.

Цьогоріч проект з реконструкції та капітального ремонту приймальних відділень реалізовують, зокрема, у КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» і КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2».

«Приймальні двох опорних лікарень Тернопільського госпітального округу включені до переліку 122-ох приймальних відділень в Україні, що беруть участь у Національній програмі «Велике будівництво». Головне завдання проєкту – проведення всіх приймальних відділень до одного стандартного вигляду та забезпечення сучасним медичним обладнанням, адже приймальне відділення – це перше місце в лікарні, куди потрапляє пацієнт у випадку екстреної ситуації. В Тернополі проєкт реалізовується за рахунок коштів з місцевого бюджету в розмірі 4230,36 тис. грн та субвенції з державного бюджету в сумі 16416,64 тис. грн”, – розповідає міський голова Сергій Надал. Відповідно до проєкту, у приймальних відділеннях лікарні швидкої допомоги та лікарні №2 передбачено облаштування рецепції, консультативно-оглядових приміщень, зали для очікування пацієнтів і супроводжуючих, вбиральні для пацієнтів. Приймальні матимуть три входи: в’їзд для автотранспорту ШМД через павільйон або критий навіс, вхід для планових хворих та окремий бокс для пацієнтів з ознаками інфекційної хвороби. У діагностичному блоці буде обладнано цілодобовий кабінет КТ та/або МРТ та лабораторію термінових аналізів. Станом на 14 грудня в лікарні №2 уже проведено роботи з утеплення фундаменту і влаштування мембрани (заливка стяжки) на покрівлі головного корпусу та підготовчі роботи з монтажу опалення. До кінця року заплановано виконати роботи на суму 7 800,0 тис. грн (закриття мембрани, утеплення фасадів, заміна вікон, дверей, покриття підлоги, внутрішньо-будівельні роботи). Окрім ремонтних робіт в рамках проєкту, в лікарні швидкої допомоги цього року здійснено капітальний ремонт хірургічного відділення з облаштуванням санвузлів та заміною каналізаційних стояків, проведено заміну усіх вікон на енергозберігаючі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарня #ремонт #тернопіль #приймальне_відділення

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
Оголошення
live comments feed...