• Головна
  • Бути чи не бути ранкам у дитячих садочках: як нові карантинні обмеження вплинуть на проведення свят
18:00, 17 грудня 2020 р.

Бути чи не бути ранкам у дитячих садочках: як нові карантинні обмеження вплинуть на проведення свят

Уже з суботи, 19 грудня на Тернопільщині розпочнуть діяти нові карантинні обмеження.Зокрема, певні зміни торкнуться роботи освітніх закладів, особливо – дитячих садочків.

Роз’яснення щодо роботи навчальних закладів у найближчий період розмістили на сайті Міністерства освіти та науки. На сайті МОН йдеться (дослівно): "Уряд продовжив дію карантину, встановленого через COVID-19, до 28 лютого 2021 р. Про актуальні протиепідемічні заходи, зокрема й ті, що стосуються закладів освіти, йдеться у постанові Кабінету Міністрів №1236. Положення, зазначені в постанові, вступають у силу з 19 грудня 2020 р.".

Як висновок на Тернопільщині заборонять:
– відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами у понад 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної і спеціалізованої мистецької освіти;
– відвідувати заклади освіти здобувачами освіти, якщо на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебувають понад 50% здобувачів освіти і персоналу закладу;
– проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участі дітей із більш як однієї групи/класу і за присутності глядачів. як громадам, так і керівництву освітніх закладів в Україні тепер надали набагато більше свободи щодо визначення термінів навчального року.
– Через локдаун, який вірогідно діятиме з 8 до 24 січня 2021 року, частина шкіл Тернопільщини може продовжити зимові канікули або ж перейти на дистанційне форму навчання, – каже вона. – Працюватимуть у звичному режимі лише дошкільні заклади освіти краю.

До речі, самоізоляції тепер підлягають і особи, які прибувають в Україну для навчання у закладах вищої освіти із держави або є громадянами (підданими) держав із значним поширенням COVID-19. Утім, як зауважили в МОН, ця норма не стосується осіб, щодо яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на COVID-19 особою. Також самоізоляції підлягають ті, хто прибуває із тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, АР Крим і Севастополя, крім осіб, стосовно яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворими на COVID-19.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#локдаун #коронавірус #обмеження #дитячий_садок
Оголошення
live comments feed...