• Головна
  • "Неймовірно сумно...": через коронавірус помер відомий викладач і дослідник (ФОТО)
17:01, 20 грудня 2020 р.

"Неймовірно сумно...": через коронавірус помер відомий викладач і дослідник (ФОТО)

"Неймовірно сумно...": через коронавірус помер відомий викладач і дослідник (ФОТО)

Сьогодні (20 грудня) через ускладнення, спричинені коронавірусом, обірвалося життя відомого дослідника церковної історії, професор Українського католицького університету Ігоря Скочиляса. Він був уродженцем села Цигани, що на Борщівщині.

"Неймовірно сумно...": через коронавірус помер відомий викладач і дослідник (ФОТО), фото-1Як інформує "Pоlitteo", про смерть пана Ігоря повідомили його колеги.

"Сьогодні над ранок сниться мені сон. Сиджу я в класній (чи то в університетській) авдиторії. Заходить Ігор Скочиляс. Йде до дошки і пише на ній: "Ігор Скочиляс: рік народження 1967 р…". Сон обірвався. Я прокинувся. Рука простягнулася до телефону. Новин нема. Слава Богу! Але страшна новина настигла ввечері. Упокой, Господи, велику і прекрасну людину. Неймовірно сумно", – поділився прикрою новиною співробітник УКУ Максим Тимо.

Доктор Ігор Скочиляс був професором кафедри нової і новітньої історії України УКУ. Спеціалізувався передусім на ранньомодерній добі Унійної Церкви. Відомий монографіями і нарисами "Українська церква на Борщівщині та інші сторінки національного відродження краю", "Релігія та культура Західної Волині на початку XVIII ст. За матеріялами Володимирського собору 1715 року", "Sobory eparchii chełmskiej XVII wieku. Program religijny Slavia Unita w Rzeczypospolitej", "Галицька (Львівська) єпархія XII–XVIII століть: організаційна структура та правовий статус" та ін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коронавірус #смерть__професора #новини_України
ТОП новини
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
"Скоро пенсія різко змінить розмір у цієї категорії людей": в Україні підготували зміни, коли українцям чекати на нові суми
"Жахливий снігопад завалить ці області України вже через кілька днів, холод прийде в цей регіон": синоптики про сніг
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
Оголошення
live comments feed...