• Головна
  • "Неймовірно сумно...": через коронавірус помер відомий викладач і дослідник (ФОТО)
17:01, 20 грудня 2020 р.

"Неймовірно сумно...": через коронавірус помер відомий викладач і дослідник (ФОТО)

"Неймовірно сумно...": через коронавірус помер відомий викладач і дослідник (ФОТО)

Сьогодні (20 грудня) через ускладнення, спричинені коронавірусом, обірвалося життя відомого дослідника церковної історії, професор Українського католицького університету Ігоря Скочиляса. Він був уродженцем села Цигани, що на Борщівщині.

"Неймовірно сумно...": через коронавірус помер відомий викладач і дослідник (ФОТО), фото-1Як інформує "Pоlitteo", про смерть пана Ігоря повідомили його колеги.

"Сьогодні над ранок сниться мені сон. Сиджу я в класній (чи то в університетській) авдиторії. Заходить Ігор Скочиляс. Йде до дошки і пише на ній: "Ігор Скочиляс: рік народження 1967 р…". Сон обірвався. Я прокинувся. Рука простягнулася до телефону. Новин нема. Слава Богу! Але страшна новина настигла ввечері. Упокой, Господи, велику і прекрасну людину. Неймовірно сумно", – поділився прикрою новиною співробітник УКУ Максим Тимо.

Доктор Ігор Скочиляс був професором кафедри нової і новітньої історії України УКУ. Спеціалізувався передусім на ранньомодерній добі Унійної Церкви. Відомий монографіями і нарисами "Українська церква на Борщівщині та інші сторінки національного відродження краю", "Релігія та культура Західної Волині на початку XVIII ст. За матеріялами Володимирського собору 1715 року", "Sobory eparchii chełmskiej XVII wieku. Program religijny Slavia Unita w Rzeczypospolitej", "Галицька (Львівська) єпархія XII–XVIII століть: організаційна структура та правовий статус" та ін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коронавірус #смерть__професора #новини_України
ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...