• Головна
  • Тернопільські депутати Юрій Смакоуз та Володимир Місько знову стали Миколаями для вихованців дитбудинку (фоторепортаж)
11:13, 21 грудня 2020 р.

Тернопільські депутати Юрій Смакоуз та Володимир Місько знову стали Миколаями для вихованців дитбудинку (фоторепортаж)

Уже понад десять років поспіль депутати міської ради Юрій Смакоуз та Володимир Місько до Дня Святого Миколая втілюють мрії вихованців Тернопільського центру соціально-психологічної реабілітації.

Народні обранці від політичної партії «Європейська солідарність» щоразу відгукуються на прохання юних вихованці закладу.

Напередодні свята діти написали листи Миколаю, а з допомогою добродіїв кожне бажання було реалізоване.

Юрій Смакоуз каже, його мета – щоб мрії цих дітей, так само як і мрії дітей у сім’ях, неодмінно здійснилися.

– День Святого Микола – свято дива та казки. Хочеться, щоб Чудотворець не оминув жодної дитини й поклав їй під подушку омріяне. Саме тому ми з товаришами вже кілька років поспіль виконуємо бажання вихованців Тернопільського центру соціально-психологічної реабілітації. Дуже зворушливо, коли діти починають розпаковувати подарунки, емоції не описати словами. Я бажаю цим діткам не тільки матеріальних благ, але й сімейного затишку, турботи та любові, каже Юрій Смакоуз.

Володимир Місько і сам є багатодітним батьком, тому знає, які цінні дитячі посмішки у ці передсвяткові дні.

– Намагаємося кожному реалізувати найменшу, найбажанішу дитячу мрію. Сьогодні нам це вдалося. Дуже шкода, що багато діток, яких ми бачили минулого року, ще залишаються в цьому будинку. Наше найбільше бажання –щоб кожна дитина виховувалася в своїй сім’ї, наголосив Володимир Місько.

Сьогодні в центрі перебуває 25 дітей. Усі вони тут тимчасово, поки приймається рішення про позбавлення їх батьків батьківських прав чи про всиновлення.

– З допомогою вихователів, бо хто ще маленький – не вміє писати, підготували листи. І завжди, кожного року у нас є Миколаї, які будуть вручати ці подарунки. Це не разова акція, вона вже стала традицією. Вони відгукуються на наші прохання і допомагають діткам. В них не було ніколи мобільних телефонів, не було таких іграшок красивих, яких вони чекали від Святого Миколая. Дякую нашим депутатам міської ради Юрію Смакоузу, Володимиру Міську та іншим, які долучилися до цієї справи і втілили дитячі мрії, розповідає директор Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Володимир Завіша.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Миколай #подарунки #Мисько #Смакоуз
Останні новини
Оголошення
live comments feed...