• Головна
  • "Холодний повний місяць": що 30 грудня несе тернополянам унікальне астрономічне явище?
19:01, 29 грудня 2020 р.

"Холодний повний місяць": що 30 грудня несе тернополянам унікальне астрономічне явище?

"Холодний повний місяць": що 30 грудня несе тернополянам унікальне астрономічне явище?

Останій нинішнього року повний місяць відбудеться 30 грудня о 3 годині 28 хвилин ночі за Гринвічем (5 годині 28 хвилин за київським часом).

У США індіанці називають його саме "холодним", бо явище припадало на найморозніший час року. Через глобальне потепління це тепер не зовсім відповідає дійсності.

Як інформує "ТСН", астропсихологиня Валентина Віттрок повідомила, яким чином і у який спосіб цей повний місяць здатен відбитися на житті тернополян.

"Будь-який повний місяць — і нинішній не виняток — передусім негативно позначається на самопочутті. Як правило, в такі дні знижується загальний тонус організму: ми погано почуваємося, стаємо млявими, відчуваємо слабкість, нам складно сконцентруватися на питаннях, вирішенням яких ми займаємося. Незважаючи на втому, через неможливість розслабитися можуть виникати проблеми з відпочинком і сном, якщо ж все-таки вдається на час забутися, легко побачити жахи.

Зрозуміло, з таким станом можна і потрібно боротися: дотримуватися режиму праці та відпочинку, гуляти на свіжому повітрі, за можливості відмовитися від м'яса і їсти якомога більше овочів і фруктів, займатися фізкультурою і спортом. Під час загострення хронічних захворювань — а вони зараз є практично у всіх — необхідно звернутися до лікаря і дотримуватися його рекомендацій.

Можна говорити і про підвищену подієвість — точніше, аварійність. Можна не вірити в те, що в такі дні аварії і нещасні випадки відбуваються частіше, ніж в інші дні, але статистика показує, що це, на жаль, дійсно так. Уникнути потрапляння в такі ситуації можна і потрібно, головне, діяти за старовинним народним принципом "береженого бог береже". Бажано дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати швидкість за кермом, не займатися екстремальними видами спорту, не користуватися авіатранспортом. Правда, останнім часом така можливість — велика рідкість, але все ж є кілька країн, в які можна полетіти: за можливості 30 грудня краще цього не робити.

Повний місяць 30 грудня відбудеться в знаку Рака, а це говорить про те, що всі ми стане надміру вразливими і недовірливими, будь-які слова людей, які нас оточують, будемо сприймати на свій рахунок, хоча насправді це виявиться зовсім не так. Уразливість і чутливість, а, як наслідок, і плаксивість можуть зашкалювати, але важливо пам'ятати, що так діє на психіку Місяць, і не приймати все занадто близько до серця.

Місяць у Раку також може давати надчутливість, а це значить, що багато хто несподівано для себе зможе передбачати майбутнє, бачити пророчі сни. Важливо також звертати увагу на знаки, які в цей день буде надсилати доля — вони можуть виявитися важливими підказками на майбутнє.

У цей час Місяць перебуватиме в напруженому аспекті до Хірона в знаку Овна, а це значить, що можливі парадоксальні і подвійні ситуації, в яких важко буде зорієнтуватися. Крім наявної на небі опозиції ракового Місяця до Сонця в Козорозі на небі буде формуватися тау-квадрат Венери, Нептуна і Північного місячного вузла, що принесе напружені моменти в любовних і сімейних стосунках. Торкнуться вони переважно мутабельних знаків — Дів, Риб, Стрільців і Близнят — і тих, у кого в натальній карті є Венера.

Марс в Овні продовжить напружений аспект до Плутона, що говорить про те, що у народних мас існує агресія стосовно їхніх правителів. В цей же час Сатурн і Юпітер в знаку Водолія формують напружений аспект до Урана і Чорного Місяця в знаку Тельця, тому протягом трьох днів — за день до і після повного місяця — різноманітних сюрпризів як в особистому, так і в професійному житті не уникнути.

Однак нинішній рік йде, і всі добре це розуміють. Ми з надією дивимося в майбутнє — ще кілька днів, і магія чисел перенесе нас в 2021 рік, а це вже зовсім інша енергія і інший розділ нашого життя. Поки ж потрібно згадати, що повний місяць — це завжди матеріальний прибуток і подарунки, що напередодні свята нікому не завадить. Також можна стригти волосся, в результаті воно стане здоровішим і густішим. Правда, не всі астрологи підтримують цю точку зору, вважаючи цей день критичним, але жінки-мусульманки стрижуть волосся в повний місяць, і воно є їхнім надбанням".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Холодний_повний_місяць #новини_України
Останні новини
Оголошення
live comments feed...