• Головна
  • На Різдво зупинилося серце знаного кардіолога (ФОТО, ВІДЕО)
14:03, 8 січня
1

На Різдво зупинилося серце знаного кардіолога (ФОТО, ВІДЕО)

Різдво, яке, зазвичай, є приводом для радості та святкувань, принесло горе у родину знаного в Україні лікаря-кардіолога. Про раптову смерть Раточки Ярослава повідомив директор КНП “Закарпатський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії” Роман Соскида. 

“Шановні друзі, дорогі колеги , співробітники Закарпатського Кардіоцентру. Замість вітання з Різдвом Христовим, змушений сповістити сумну звістку. Буквально годину тому пішов до Господа Нашого, несподівано і нежданно не стало лікаря нашого Центру – Раточки Ярослава Гавриловича. Помер лікар від Бога, завідувач відділення інтервенційної кардіології, головний обласний експерт з інтервенційної кардіології, який спасав людей від інфаркту, хороша людина, високий професіонал знаний в області і за межами, глибоко віруюча людина.
Від всього колективу та адміністрації Кардіоцентру, висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Хай Господь прийме душу його в Царство Своє. Вічна Йому Пам‘ять”, - написав на своїй сторінці у Facebook Роман Соскида.

Завідувач відділення інтервенційної кардіології, головний обласний експерт з інтервенційної кардіології Раточка Ярослав - це людина, яка жила своєю роботою, він рятував життя сотень пацієнтів, був чудовим наставником та пишався роботою своїх колег. Що стало причиною раптової смерті лікаря, наразі не повідомлялося.

#кардіолог #лікар #смерть_лікаря #медицина

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Марія
9 січня, 09:59
Нехай з Богом спочиває.Вічна пам`ять!
Оголошення
live comments feed...