• Головна
  • "Про шкарпетки треба було думати раніше": Степанов про введення локдауну
10:15, 11 січня 2021 р.

"Про шкарпетки треба було думати раніше": Степанов про введення локдауну

"Про шкарпетки треба було думати раніше": Степанов про введення локдауну

Сьогодні, 11 січня, міністр охорони здоров’я Максим Степанов сказав, що в українців було достатньо часу, щоб підготуватися до локдауну і завчасно купити необхідні шкарпетки і футболки.

Про це він розповів під час сьогоднішнього брифінгу, повідомляє "Українська Правда". 
Степанов зазначив, що постанову щодо введення жорсткого карантину прийняли ще 9 грудня.

"Тобто ми заздалегідь, за місяць розповіли і показали, що буде можливо в країні, а що – неможливо. Достатньо чітко розповіли.
Наприклад, які товари будуть у вільному продажі і можна буде спокійно їх купувати. Які магазини будуть відчинені – які торгують продуктами харчування, засобами гігієни, побутової хімії, медичними виробами, лікарськими засобами, а які магазини будуть зачинені.
І я вважаю, що ці 16 днів, які ми відвели на цей карантин, можливо було до них підготуватися. Що таке підготуватися? Точно було можливо розрахувати, яка кількість нових шкарпеток або футболок потрібна людині на цей час", – розповів Степанов.
Міністр додав, що навіть якщо людина не встигла купити шкарпетки і футболки, то може зробити це онлайн.
Водночас Степанов сказав, що йому теж не подобаються такі обмеження.

"Давайте дотримуватися всіх карантинних обмежень. Я розумію, що будь-які обмеження не хочеться виконувати. Мені теж вони не подобаються, я така сама людина, як ви. Такі самі люди і члени Уряду, і президент країни.
Всі хочуть жити звичайне життя. Але я повинен приймати такі рішення, тому що розумію, які можуть бути наслідки, якщо такі рішення не приймати", – сказав міністр.

До слова, з 8 січня в Україні почав діяти жорсткий карантин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантин #шкарпетки #товари #обмеження #степанов
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
Оголошення
live comments feed...