• Головна
  • У ДТП в Польщі загинув далекобійник з України (ФОТО)
11:01, 11 січня 2021 р.

У ДТП в Польщі загинув далекобійник з України (ФОТО)

У суботу, 9 січня, близько 17.40, на національній дорозі № 92 у ґміні Меджичово, між Болевіце та Семпольно, вантажівка з напівпричепом з’їхала в придорожню канаву і перекинулася, загинув водій з України.

Про це інформує inpoland.net.pl, посилаючись на повідомлення пожежних Нового Томишлю.
Повідомлення про аварію надійшло пожежникам з Меджичово, Болевіце та Нового Томишлю. Вантажівка «MAN» з напівпричепом з’їхала в придорожню канаву. На місце також були направлені швидка допомога та поліція.
Вантажівка зрізала одне дерево і зупинилася на наступному. Салон був повністю розчавлений. Всередині знаходився водій — громадянин України, без ознак життя. Рятувальники, за допомогою спеціалізованих гідравлічних інструментів, негайно почали звільнити чоловіка з кабіни. Коли це вдалося, почалася боротьба за його життя.На жаль, не зважаючи на всі зусилля пожежників та медиків, чоловіка врятувати не вдалося. Близько 19.00 лікарі оголосили про смерть.

У машині водій їхав сам. Поліцейські, під наглядом прокурора з Нового Томислу, визначають причини та перебіг трагедії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вантажівка #дтп #польща #аваря #смерть #водій #далекобійник
Останні новини
ТОП новини
Найдовший будинок у світі знаходиться в Україні: 3-кілометровий "вулик", який будували 11 років
В Україні посилюють перевірки цих категорій людей: до кого інспектори можуть особисто прийти додому
Третя потерпіла заявила про ускладнення після операції відомої в Тернополі лікарки: жінка закликає бути обережними
"Розкрито план ТЦК, мобілізація масово накриє цю групу українців": штрафи і повістки чекають їх неминуче, далі ВЛК і ЗСУ
Оголошення