Депутат Верховної Ради із Тернопільщини отримав позитивний тест на COVID-19 (ФОТО)

Депутат Верховної Ради  із Тернопільщини отримав позитивний тест на COVID-19, Тата Когут

Сьогодні, 11 січня, стало відомо, що депутат Верховної Ради України Володимир Гевко отримав позитивний тест на коронавірус.

Про це парламентар повідомив у мережі Facebook.

"Друзі, цього разу у статистиці нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 є і мій результат. Незважаючи на мою обережність і практично постійне перебування у масці в людних місцях, я все ж захворів. Дався в знаки мій насичений графік різних зустрічей з багатьма людьми! Тому в чергове закликаю усіх максимально залишатись дома і без потреби не наражати себе та своїх близьких на небезпеку. Я буду лікуватися, а ви — бережіть себе! Здоров’я усім!", - написав Володимир Гевко.

Депутат Верховної Ради  із Тернопільщини отримав позитивний тест на COVID-19 (ФОТО), фото-1

Володимир Леонідович Гевко народився 20 серпня 1975 у смт Товсте, що на Тернопільщині. Володимир Гевко - український підприємець, громадський діяч, науковець, політик.
В 2013 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.
21 липня 2019 року обраний народним депутатом України.Заступник голови комітету з питань бюджету у Верховній Раді України IX скликання - обраний 29 серпня 2019 року. Член політичної партії "Слуга народу", голова Тернопільської обласної організації партії.

володимир_гевко коронавірус тест результат вру депутат депутат_вру комітет голова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі