"Незвичайний і дуже підступний страх": українка розповіла про "панічний" симптом коронавірусу

"Незвичайний і дуже підступний страх": українка розповіла про "панічний" симптом коронавірусу, Георгій Шевчук

Українська жінка, що разом зі своїм чоловіком нездужала на COVID-19, розповіла про "панічний" симптом, який тяжко дошкуляв їй впродовж лікування.

Як інформує "Obozrevatel", жінка зізналася, що у неї постійно виникали сильні страхи, а особливо – смерті. Щоб боротися з цим, вона намагалася вмикати логіку і контроль над власними емоціями.

"Як відбувалося у чоловіка, в деталях сказати не можу, він проходив лікування в COVІDному відділенні. Але, судячи з повідомлень у Viber і телефонних дзвінків, страх і паніка були присутні. Два тижні в цьому відділенні для чоловіка обійшлися недорого, хоча кололи дуже багато препаратів, а ось я на своє амбулаторне лікування витратила купу грошей, враховуючи, що колола три досить дорогих антибіотика", – згадала українка.

За її словами, після негативного ПЛР-тесту чоловіка перевели в кардіологічне відділення, оскільки після АТО у нього є проблеми із серцем. Там медики одночасно продовжили лікувати його пневмонію. Чотири дні такої терапії обійшлися захиснику в 3,5 тис. гривень.

"Я також як і раніше на лікарняному, на вулиці починається задуха, пітливість, а вечорами ще тримається субфебрильна температура. Лікарі кажуть, що після COVID-19 такий стан може тривати довгий час".

Коронавірус панічний_симптом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі