• Головна
  • Ексдружина Віктора Павліка заявила про важке життя з музикантом
10:07, 14 січня
1

Ексдружина Віктора Павліка заявила про важке життя з музикантом

Ексдружина Віктора Павліка заявила про важке життя з музикантом

Колишня дружина співака Віктора Павліка Лариса Созаєва зробила досить гучну заяву щодо свого життя з музикантом Віктором Павліком.

На своїй сторінці у Facebook ексобраниця артиста, з якою він прожив 25 років, опублікувала допис, в якому натякнула, що їй важко жилося з Віктором, порівнявши себе з героїнею фільму "Дружина" 2017 року.
"Хочете дізнатися, як я жила 25 років у шлюбі? Що таке життя з творчою особистістю? На якому фундаменті будувалася кар'єра? Чим жертвує людина? Як грає на публіку? Подивіться цей фільм!", - написала Лора Созаєва.

Сюжет стрічки розповідає історію Джоан Кастлман, яка впродовж 40 років жертвувала своїми мріями й амбіціями заради кар'єри свого чоловіка-письменника і раптово вирішила розлучитися з ним.
Цікаво, що своїм успіхом в літературі та можливості зосередитися на своїй кар'єрі письменник повністю зобов'язаний своїй дружині, але він ніколи не замислювався про подяку їй.

До слова, Лариса Созаєва та Віктор Павлік прожили у шлюбі 25 років і мали сина Павла, який нещодавно помер у віці 21 року,  хворіючи на рак.
Нагадаємо, днями стало відомо про вагітність нової дружини Віктора Павліка — Катерини Репяхової. 

#віктор_павлік #лора_созаєва #дружина #син #шлюб #розлучення #заява

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Ппп
14 січня, 12:39
****и ви зі своїм Павліком нема про що писати
Оголошення
live comments feed...