• Головна
  • Співачка Міка Ньютон поділилася фото з лікарняного ліжка та розповіла про боротьбу з онкохворобою (ФОТО)
16:01, 16 січня

Співачка Міка Ньютон поділилася фото з лікарняного ліжка та розповіла про боротьбу з онкохворобою (ФОТО)

Українська співачка та акторка Міка Ньютон, яка  зараз живе та працює в США, у вересні минулого року вперше розповіла, що боролася з раком яєчника.

Артистка поділилася з шанувальниками світлиною, на якій зображена на лікарняному ліжку. Під фото Міка розповіла про той непростий час. За словами дівчини, тоді лікарі сказали їй, що у неї рак яєчників третьої стадії.

"Вони сказали, що мені знадобиться 12 курсів хіміотерапії але найболючішою новиною було те, що я ніколи не зможу бути мамою. Не думаю, що у мене коли-небудь знайдуться слова, щоб описати все те, через що ми пройшли … але сталося диво! За тиждень прийшли аналізи, які показали, що у мене перша стадія, тож одного чудового дня у мене ще буде шанс завагітніти" – розповіла Міка.

Співачка Міка Ньютон поділилася фото з лікарняного ліжка та розповіла про боротьбу з онкохворобою (ФОТО), фото-1

Як зазначила знаменитість, що найбільу роль у її зціленні відіграли молитви та позитивні думки. Міка Ньютон порадила ніколи і нікому не відмовлятися від своєї мрії:
"Я щиро вірю, що вся духовна робота, яку я проробила до операції, спрацювала! Троє онкологів, які були на операції, не повірили результатам аналізів! Я знаю одне: якщо ви приймете все в своєму житті як урок, а не як покарання, ви будете винагороджені" – зазначила артистка.

#міка_ньютон #співачка #онкологія #хвороба
Оголошення
live comments feed...