• Головна
  • Турок порізав обличчя 27-річній українці прямо в торговельному центрі (ФОТО, 18+)
18:01, 18 січня

Турок порізав обличчя 27-річній українці прямо в торговельному центрі (ФОТО, 18+)

Турок порізав обличчя 27-річній українці прямо в торговельному центрі (ФОТО, 18+)

Обличчя своїй українській дружині покалічив чоловік-турок: жахливий інцидент стався прямо в торговельному центрі. Українка кинула його і хотіла розлучення, однак ревнивець вистежив її через соціальні мережі й напав.

Як інформує "Obozrevatel", двадцятисемирічна Анна Бутим познайомилася з громадянином Туреччини Месутом Озтюркменом приблизно 2,5 року тому. До цього вона кілька років була заміжня за українцем і жила під Києвом. Судячи з фото на сторінці дівчини в соцмережах, з українцем вона побралася дуже рано, ще 2011 року.

Раніше Анна була одружена з українцемДо 2017-го в пари все було добре, але потім Анна змінила своє життя: поїхала в Туреччину і вийшла заміж за Месута. Дівчина народила сина, але Месут був ревнивий і неврівноважений. Українка пішла від нього кілька місяців тому й навіть ховалася – чоловік не знав, де вона.

Анна до від'їзду до ТуреччиниАле кілька днів тому до неї в гості приїхала сестра з чоловіком. В Instagram сестра виклала фото з Анною. Геолокації не було вказано. Однак Месут, який уважно стежив за сторінками родичів Анни, упізнав аквапарк у Стамбулі.

Месут два дні вистежував Анну в аквапарку

Він два дні вистежував Анну. Перший день минув безрезультатно, але другого дня дівчина із сестрою, її чоловіком і ще одним чоловіком з'явилися там.

Як зізнався Месут у поліції, він побачив, як вони всі сиділи й дивилися на море. Йому здалося, що між незнайомим чоловіком і його дружиною щось є, а далі підійшов ззаду, схопив дівчину за голову й порізав їй обличчя в'язальним гачком, який приніс із собою. Він завдав їй кілька ран зліва від куточка рота до вуха. Анна каже, що чоловік хотів її вбити, але не влучив у шию.

Лице Анни паралізовано

Як повідомила сама Анна Бутим у Twitter, тепер її обличчя не тільки поранено, а й паралізовано. Але вона звернулася до всіх по допомогу, оскільки досі боїться, що, незважаючи на арешт, Месут хоче її вбити. За повідомленням поліції, чоловік уже здійснював спробу самогубства раніше.

Анна родом із Вишневого Київської області. У Києві вона закінчувала Національний університет харчових технологій за спеціальністю "Технологія приготування продуктів і готельно-ресторанний бізнес".

Анна (ліворуч) з мамою й сестрами

У Києві живуть ще дві її сестри, а також мама. Уся сім'я давно відвідує протестантську церкву "Спасіння". Саме в ній уперше вінчалася Анна зі своїм колишнім чоловіком.

У соцмережах тисячі користувачів підтримують Анну й пишуть про те, що в Туреччині занадто м'яко карають за такі злочини. На думку людей, якби покарання були суворими, то такого не було б. А так схожі повідомлення про насильство над жінками миготять у цій країні мало не щодня.

#Турок_покалічив_українку #ревнивець_чоловік
Оголошення
live comments feed...