• Головна
 • Перевезення нафтопродуктів в Україні та де придбати якісне дизельне паливо
Новини компаній
14:58, 20 січня

Перевезення нафтопродуктів в Україні та де придбати якісне дизельне паливо

Новини компаній

Купівля якісного дизельного палива для вантажних автомобілів та спецтехніки, є одним з основних пунктів витрат в бюджеті великих фірм і організацій. Компанія Svengo забезпечила найбільш зручні, вигідні і комфортні умови співпраці з клієнтами та замовниками, допомагаючи їм не тільки вибрати паливо найвищої якості, але і пропонуючи найкомфортніші умови співпраці.

Перевезення нафтопродуктів в Україні та де придбати якісне дизельне паливо, фото-1

Чому співпраця з нами, це зручно, комфортно і вигідно? Якими особливостями і перевагами супроводжується покупка, якщо ви вирішили придбати дизельне паливо в нашій компанії?

Вибираємо тільки якісне дизельне паливо

За роки роботи на ринку реалізації та постачання дизельного палива, приватним покупцям та великим солідним клієнтам, наша компанія змогла вийти на високий рівень, тому сьогодні ми пропонуємо солярку для різних типів автомобілів та спецтехніки з наступними характеристиками:

 • Оптимальне цетанове число, орієнтоване на потужність та економічність роботи двигуна;
 • В'язкість і щільність палива, що забезпечує більш якісну фільтрацію та згоряння;
 • Хороший фракційний склад, з мінімальною токсичністю та повнотою згоряння продукту;
 • Підвищена ступінь очищення, за рахунок чого робота поршневої системи і фільтрів більш ефективна;
 • Наявність в складі ароматичних елементів, що знижують шум роботи двигуна, поява корозії і знос деталей.

Асортимент пропонованої продукції в нашій компанії, дозволяє запропонувати клієнтам найрізноманітніші види палива, розраховані на використання в будь-який час року та екстремальних кліматичних умовах. Сьогодні ми пропонуємо літній, зимовий, міжсезонний та навіть арктичне дизельне паливо, тому необхідну продукцію у нас може знайти кожен покупець.

Серед основних вигідних особливостей і привабливих переваг, якими ми супроводжуємо покупку дизельного палива, виділяються:

 • Величезний асортимент дизельного палива різних марок, призначених для роботи автомобілів та спецтехніки будь-якого типу;
 • Поставки дизпалива найвищої якості від провідних виробників, які гарантують чистоту та екологічність продукту;
 • Надання сертифікатів, що підтверджують можливості для покращення якості представленого палива;
 • Індивідуальний підхід до співпраці з кожним клієнтом, з орієнтиром на його потреби та запити;
 • Доставка необмеженого обсягу палива в вказане замовником місце, власним транспортом компанії, в точно встановлені терміни;
 • Доступна, розумна та обґрунтована вартість продукції зі знижками для постійних та оптових покупців.

Компанія Svengo не тільки реалізує нафтопродукти оптом, але й займається такою затребуваною послугою, як перевезення нафтопродуктів. Щоб замовити будь-яку кількість палива або ознайомитися з нашими можливостями, ми пропонуємо кожному клієнту відвідати офіційний сайт компанії https://svengo.com.ua/ru/, де представлений повний асортимент дизельного палива і актуальні розцінки. Консультанти компанії завжди доступні для спілкування та готові відповісти на будь-які питання покупців щодо майбутнього замовлення і співробітництва, в спеціальному чаті онлайн або по телефону.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...