• Головна
  • Горбата і лиса: вчені представили, як буде виглядати жінка майбутнього (ФОТО)
12:02, 22 січня

Горбата і лиса: вчені представили, як буде виглядати жінка майбутнього (ФОТО)

Ні для кого не секрет, що Інтернет і гаджети роблять мають дуже сильний вплив на наше життя. На цю тему знято безліч фільмів і серіалів, а вчені проводять тисячі досліджень про їх вплив на організм.

Компанія "TollFreeForwarding" вирішила пофантазувати і уявити як  одержимість смартфонами повпливає на зміну зовнішності людини та її тіло. Співробітники TollFreeForwarding провели дослідження і склали портрет людини майбутнього, з огляду на залежність людей від гаджетів.

Прототип жінки 3000 року назвали Мінді. Правда, миле ім’я цю "красуню" не рятує, адже виглядає вона, м’яко кажучи, зовсім не привабливо. Лиса, горбата, з подвійними повіками, збільшеним черепом і скорченими пальцями рук.
Кожна особливість зовнішності Мінді має своє обгрунтування. Наприклад, покручені пальці, що схожі на кігті, – результат того, що жінка майбутнього постійно тримає в руках смартфон. Таким чином її тіло адаптувалося під звичне положення кінцівки.Сутулість теж неспроста. Оскільки Мінді працює за комп’ютером, її хребет викривлений, а шия потовщена – для кращої підтримки.Другі повіки з’явилися для того, щоб захищати очі від шкідливого світла смартфонів. Товстий череп в свою чергу служить своєрідною бронею для мозку, яке зазнає випромінювання від гаджетів.Даним проектом дослідники хотіли привернути увагу людей до деформації, яка відбувається з нашими тілами через надмірне захоплення гаджетами. Що ж, чи це не привід задуматися про користь і шкоду прогресу вже сьогодні?

#жінка #гаджети #майбутнє #повіки #сутулість
Оголошення
live comments feed...