• Головна
  • Тернопільське видавництво "воює" з Міністерством освіти через математику
12:43, 27 січня

Тернопільське видавництво "воює" з Міністерством освіти через математику

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом видавництва «Навчальна книга – «Богдан» до Міністерства освіти і науки України щодо оскарження конкурсного відбору проектів підручників.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження. Про це пише Судово-юридична газета з посиланням на пресслужбу ОАСК.

Нагадаємо, серед вимог позову - визнати недійсними результати першого етапу конкурсного відбору проектів підручників (крім електронних) «Математика» для 4 класу для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2020-2021 роках та зобов'язати МОН провести повторний конкурсний відбір.

Разом з тим, ОАСК відмовив позивачу у вжитті заходів забезпечення позову, залишивши без задоволення відповідну заяву. Так, позивач просив суд заборонити Міносвіти включати до переліку підручників, що можуть друкуватися за державні кошти, проекти підручників «Математика» для 4 класу у 2020-2021 роках. З огляду на відсутність у поданих позивачем матеріалах доказів та підтвердження того, що невжиття заходів забезпечення позову ускладнить чи унеможливить виконання рішення у справі, суд відмовив позивачу у задоволенні вказаної заяви.

#видавництво "Богдан" #суд #Міністерство освіти і науки #школа #підручники

Коментарі

Оголошення
live comments feed...