• Головна
  • Григорій Чапкіс у реанімації: син 90-річного хореографа попросив молитися за зіркового батька (ФОТО)
16:15, 11 лютого 2021 р.

Григорій Чапкіс у реанімації: син 90-річного хореографа попросив молитися за зіркового батька (ФОТО)

Він легендарний український хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс. Його силою духу та фізичною активністю захоплювалась ледь не уся країна.  Днями стало відомо, що хореограф втретє потрапив до лікарні.

Син 90-річного знаменитості попросив молитися за здоров’я та життя його батька. В Instagram-stories 41-річний хіп-хопер, який живе та працює в Америці, опублікував світлину батька та зазначив, що йому дуже кепсько.

"Будь ласка, моліться за мого тата. У нього не все добре", - написав Грег.

Григорій Чапкіс у реанімації: син 90-річного хореографа попросив молитися за зіркового батька (ФОТО), фото-1

Більше син Чапкіса не повідомив жодної інформації про стан артиста.
Нагадаємо, 19 грудня Григорій Чапкіс потрапив до лікарні із двобічною пневмонією. Хореографу зробили два тести на коронавірус, результат яких був негативним. Втім, лікарі не стверджували, що зірка не підхопив COVID-19.
Напередодні Нового року суддю шоу "Танці з зірками" виписали з лікарні. Тоді син артиста говорив, що легендарному хореографу стало ліпше. Втім, 6 січня Чапкіса знову госпіталізували.
Наприкінці січня в інтерв’ю ТСН.ua Чапкіс розповів, що його стан був невтішний. А днями артист втретє потрапив до лікарні, зазначивши, що йому скувало спину і ноги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#григорій_чапкіс #син #реанімація #лкарня #хвороба
ТОП новини
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
"Дуб, горіх та клен заборонені": українцям більше не можна висаджувати дерева із визначеного списку
Оголошення
live comments feed...