• Головна
  • Справедливе обурення: медики з Тернопільщини звернулися до Президента і Кабінету Міністрів
10:14, 17 лютого 2021 р.

Справедливе обурення: медики з Тернопільщини звернулися до Президента і Кабінету Міністрів

Медики Монастириського району звернулися до Президента і Уряду з приводу встановлення так званих стимулюючих виплат.

Про це у Фейсбуці повідомив голова районної профспілкової організації працівників охорони здоров'я Віталій Трищук.

Працівники системи охорони здоров'я висловлюють обурення відсутністю цього року доплат, які гарантовані законодавством.

Медики зазначають, що цього року їхні заробітки зменшилися порівняно з попереднім. Відтак, якщо проблему не буде вирішено, мають намір вдатися до "більш радикальних заходів".

Справедливе обурення: медики з Тернопільщини звернулися до Президента і Кабінету Міністрів, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медики #доплати #звернення #Монастириський район
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
"Українцям назвали новий тариф на газ з 1 липня, люди до такого не готувалися": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"З 1 липня на 4 групи людей очікує колосальне збільшення пенсій, суми виростуть у рази": названі вимоги для нових виплат
Оголошення