• Головна
  • У «Контінентал Фармерз Груп» стартує проект стажування для молодих спеціалістів «Майбутнє Контінентал»
17:10, 26 лютого 2021 р.

У «Контінентал Фармерз Груп» стартує проект стажування для молодих спеціалістів «Майбутнє Контінентал»

У «Контінентал Фармерз Груп» стартує проект стажування для молодих спеціалістів «Майбутнє Контінентал»

«Контінентал Фармерз Груп» запускає програму стажування для студентів та випускників аграрних спеціальностей з коледжів і університетів Західної України. Програма «Майбутнє Контінентал» передбачає навчання й практику на посадах агронома та механіка. Всі стажери будуть оформлені офіційно, відповідно до трудового законодавства. Компанія оплачує стажування,а також забезпечує учасників проекту харчуванням і проживанням.

Наразі для участі в програмі «Майбутнє Контінентал» відібрали 10 стажерів, які протягом шести місяців на практиці будуть поглиблювати свої знання та розширювати професійні навички.

«Для студентів і випускників участь уМайбутнє Контіненталце можливість не тільки почати карєру, а також отримати професійний практичний досвід роботи в Компанії, яка є одним з лідерів аграрної галузі України та застосовує передові практики агровиробництва, новітні методийсучасну техніку, коментує Генеральний директор Контінентал Фармерз ГрупГеорг фон Нолкен. Я радий, що ми запустили цей проект, адже це можливість підтримати амбітну молодь. Сподіваюся, що з нашою допомогою вони ефективно застосують здобуті знання на практиці. Від себе додам: за сільським господарством майбутнє. У цьому я переконався на власному досвіді і зараз не можу уявити себе в іншій сфері».

Програму стажування розробили HR-фахівці спільно з виробничим департаментом «Контінентал Фармерз Груп». Вона охоплює практичні питання, а також виробничі технологічні процеси, які в підсумку маютьопануватимолоді фахівці. В межахпрограми за кожним стажером буде закріплений наставник інженер або агроном, залежно від спеціальності.

В кінці програми всі стажеримаютьпідготувати й захистити дипломні проекти, спрямовані на вдосконалення технологій і виробничих процесів «Контінентал». Автори ідей, які візьмуть до впровадження в Компанії, отримають цінні подарунки.

Завдяки проекту «Майбутнє Контінентал» Компанія розраховує залучити обдарованих студентів і сформувати кадровий резерв. У «Контінентал Фармерз Груп» впевнені, що навчання допоможе молодим фахівцям поліпшити професійні навички і стане першою успішною сходинкою в карєрі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Контінентал Фармерз Груп #новини агрохолдинг #Георг фон Нолкен
ТОП новини
"Страшна хвороба масово заражає дорослих і дітей, інфекція викликає шалену слабкість і біль": біда чекає у цих місцях
"ТЦК підготували чоловікам жорстку несподіванку, цих людей мобілізують після 16 липня першочергово": повістки і ЗСУ
"Колосальна злива пре в деякі області України, потужний дощ заллє вулиці цих міст": куди суне гроза, негода і холод
Наближається похолодання: синоптик розповіла скільки ще триватиме пекельна спека
Оголошення
live comments feed...