"Благаю, вибач": українець замовив 10 білбордів, щоб повернути кохану (ФОТО)

У Київській області з’явилися білборди з вибаченнями від якогось чоловіка перед своєю дружиною. Українець не пошкодував грошей і замовив не менше як 10 таких вивісок. Користувачі жартують: "Це ж як треба було завинити".

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат Верховної Ради VIII скликання Вадим Денисенко.
"Я довго думав: писати цей пост чи ні. Але цей чоловік просто не дав мені вибору. Він повісив не один, не два, а як мінімум 10 (!!!) бордів з вибаченнями перед своєю дружиною!"– пише Денисенко.
Він прикріпив кілька знімків бордів, про які мовиться. На них чоловік публічно перепрошує і зізнається: “Кохаю тебе безмежно!”, “Кохана, найкраща на світі!”. Крім написів на бордах – весільні фото, знімки дітей і самої пари.

“Я просто уявляю, як поза очі з нього сміються друзі, як найкращі подруги дружини дзвонять до неї і кажуть солодкавим голосом: “Ну може пробачиш його?”, а самі переважно тримають дулі в кишенях. Про дітей я взагалі мовчу, бо їхні однолітки точно чують, що кажуть їхні батьки на кухнях”, – іронізує екснардеп.

"Благаю, вибач": українець замовив 10 білбордів, щоб повернути кохану (ФОТО), фото-1 "Благаю, вибач": українець замовив 10 білбордів, щоб повернути кохану (ФОТО), фото-2 "Благаю, вибач": українець замовив 10 білбордів, щоб повернути кохану (ФОТО), фото-3 "Благаю, вибач": українець замовив 10 білбордів, щоб повернути кохану (ФОТО), фото-4

Позиція коментаторів неоднозначна: одні співчувають українському романтику, інші називають це дурним вчинком, тому що чоловік зробив приватне привселюдним, а дехто навіть сприйняв борди як маркетинговий хід. Також у коментарях вказано, що оригінальні борди можна побачити на дорозі з Києва до Вишгорода.Однак переважно загал просто висловлює інтерес до події в чужій сім’ї. Тим часом це залишається загадкою.

пробач білборд дружина чоловік
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі