Знаходить сили боротися: стан 10-річного хлопчика з пухлиною мозку, якого прийняли до лав поліції, покращився (ФОТО)

Ми уже розповідали про хлопчика Сашка Андрійчука, якого прийняли до лав поліцейських. Малюк бореться із онкологією. Але повідомляють, що стан хворого на рак 10-річного  з Чернівців, покращився.

Про це повідомила волонтерка Марта Левченко, передає пресслужба МВС.
"Він ще в лікарні, але вже значно краще (почувається. - Ред.)! Колеги поліцейські не залишають свого Сашка. І це дає йому сили боротися! Навіть у важкому стані в реанімації, під апаратами він не розлучався із своєю шапкою поліцейського.

Знаходить сили боротися: стан 10-річного хлопчика з пухлиною мозку, якого прийняли до лав поліції, покращився (ФОТО), фото-1 Знаходить сили боротися: стан 10-річного хлопчика з пухлиною мозку, якого прийняли до лав поліції, покращився (ФОТО), фото-2 Знаходить сили боротися: стан 10-річного хлопчика з пухлиною мозку, якого прийняли до лав поліції, покращився (ФОТО), фото-3

Ця Служба, ця потрібність, дає йому сили і бачення себе у майбутньому. І поки ми шукаємо клініку, яка візьметься за порятунок Сашки, ця віра в свою супер силу поліцейського, тримає його. Дякуємо нашим чарівникам патрульній поліції", - написала волонтерка.
Нагадаємо, лікарі діагностували Сашкові Андрійчуку медулобластому. Пухлина мозку розрослася до четвертої стадії. У Сашка паралізована половина тіла. Він дихає через трахіостому, їсть через зонд.

Нещодавно Сашко розповів волонтерам про те, що мріє стати правоохоронцем. Аби здійснити це бажання, історію хлопчика оприлюднили у соцмережі. Незабаром на допис відгукнулися сотні поліціянтів, і вже за вихідні для дитини пошили іменну форму зі спецжетоном. 15 лютого близько 80 правоохоронців із Чернівецької та Івано-Франківської областей зібралися біля кризового центру "Місто добра", в якому проживає Сашко, і урочисто прийняли його до лав патрульної поліції.

онкологія боротьба рак покращення хлопчик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі