Поліція повідомила дивну деталь про обставини ДТП з автобусом "Познань-Херсон" в Польщі

Поліція повідомила дивну деталь про обставини ДТП з автобусом "Познань-Херсон" в Польщі, Ірина Герман

Автобус тернопільського підприємця Тараса Стецика, що рухався по маршруту "Познань-Херсон", розбився у ДТП 6 березня в Польщі. За даними правоохоронців, в аварії загинуло 5 осіб, ще 10 людей перебувають у важкому стані. Ідентифікацію загиблих ускладнило те, що автобус був рейсовим і більшість пасажирів були незнайомими між собою

Польські правоохоронці розповіли деякі подробиці про аварію біля Кашице, у якій загинули 5 українців. Наприклад, що за кілька секунд до трагедії швидкість автобуса впала вдвічі.

У прокуратурі озвучили нову інформацію про водіїв автобуса Познань – Херсон. Зокрема, про підозри щодо алкогольного або наркотичного сп'яніння, пише "24 канал". 

Правоохоронці Польщі повідомили, що отримали тахограф автобуса (це пристрій, який автоматично записує швидкості, відстані, а також певні активності водіїв). За його даними, буквально за кілька секунд перед аварією водій автобуса різко почав знижувати швидкість.

Трасою автобус рухався приблизно 96 – 97 кілометрів за годину.

А за 4 секунди до ДТП – вже 45 кілометрів за годину.

Зараз вже чітко відомо, що обидва водії постраждалого автобуса були тверезими. Чоловікам зробили аналіз крові й на наявність наркотиків та інших токсинів, і тести нічого протиправного не показали.

ДТП автобус Херсон Познань Польща загиблі_українці тернопільський_автобус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі