"Були дивні маневри": пасажири з автобуса "Познань-Херсон", що розбився в ДТП, розповіли про те, що передувало аварії

"Були дивні маневри": пасажири з автобуса "Познань-Херсон", що розбився в ДТП, розповіли про те, що передувало аварії, Ірина Герман
  • Українці, які 6 березня постраждали внаслідок ДТП у Польщі, перебувають в 6 шпиталях. Найбільше - у місті Ярославі і Перемишлі. Про це повідомили українські консули. Тих, хто має легкі травми і не потребував госпіталізації, поселили у гуртожиток в Ярославі. Вони були під опікою і місцевої влади, і українських консулів. За тими, хто отримав легкі травми і може їхати додому, фірма-перевізник прислала автобус і вони вирушили до кордону з Україною.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30

ТСН зв'язалися з двома українцями, які вижили під час цієї ДТП. Вони розповіли, що відчували під час аварії і що вони робитимуть далі.

Я був останній пасажир, який сів у той автобус. Я сів у Кракові, їхав до Хмельницького. І в мене був вибір або сісти спереду, було вільне місце, або із самого заду. Я сів ззаду і, можливо, мені через це пощастило. Ми їхали й автобус почало праворуч-ліворуч кидати. Я пам’ятаю як ми перевернулися на правий бік і просто нас несло по асфальту, а потім був удар - усе. Біля мене сіли хлопець із дівчиною. Дівчина була тут зі мною в готелі, а хлопець поламав хребет, ноги, дуже страшно. Автобус поводився неправильно, тобто, були такі якісь незрозумілі маневри водія. Виникає думка - можливо, водій трохи дрімав, а, можливо, технічний стан. Найпевніше, це технічний стан", - розповів свідок ДТП Олексій Кріт.

"Заселили нас до готелю, ну, це не готель, а гуртожиток учбовий, приїхали до поліції, чекаємо наші речі, вантажимося в автобус і їдемо до України. Нас 15 осіб, тому що кілька людей лежать в лікарні з важкими травмами", - додав свідок ДТП Володимир Слетинський.

ДТП автобус Херсон Познань Польща загиблі_українці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі