Президент Зеленський назвав альтернативу новому локдауну

Президент Зеленський назвав альтернативу новому локдауну, Тата Когут

Володимир Зеленський висловився стосовно запровадження третього локдауну в Україні. Президент вважає, що відповіддю на збільшення кількості заражень корона вірусною інфекцією має бути збільшення темпів вакцинації.

Про це йдеться у повідомленні Офісу президента.
"Найправильнішою відповіддю на сьогоднішнє зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію є вакцинація, а не локдаун. Саме це є рішенням, щоб не було більшого приросту хворих. Ми наближаємося до середини березня і маємо надати більше можливостей людям отримати перші дози вакцини, особливо якщо вони працюють на передовій боротьби з коронавірусом", - зазначив Володимир Зеленський.

У повідомленні також вказується, що під час селекторної наради міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернув увагу на необхідність тіснішої співпраці з головами ОДА, а прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що за попередній тиждень, якщо порівняти з позаминулим, збільшилася кількість госпіталізацій хворих на коронавірус – майже 21 тисяча проти 17 600.

В областях зі значним поширенням коронавірусної хвороби запроваджений червоний рівень. Це Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська й Житомирська області. Також майже 10 областей перебувають у помаранчевій зоні й близькі до червоного рівня.

локдаун вакцина вакцинація коронавірус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі