• Головна
  • У центрі Тернополя перекрили рух та евакуйовують людей: піротехніки підриватимуть бомбу на місці (ВІДЕО)
16:30, 16 квітня 2013 р.

У центрі Тернополя перекрили рух та евакуйовують людей: піротехніки підриватимуть бомбу на місці (ВІДЕО)

Група піротехніків оглянула бомбу на можливість транспортування для подальшої ліквідації. Зрештою через її небезпечність прийняли рішення підривати бомбу на місці.

Ця бомба має вибухову хвилю до ста метрів із розльотом осколків до тисячі метрів, при цьому вона оснащена підривником. Задля безпечного підриву рятувальники використають не менше 2 тон піску та глини. Наразі вулицю Шептицького перекрили правоохоронці.

Людей із житлового будинку, а також адмінбудівель, які поруч із небезпечною знахідкою, евакуювали. Планується, що огляд бомби триватиме до двох годин, – повідомляє TV-4.

Як ми повідомляли раніше, на вулиці Шептицького перкрили рух, евакуйовують продавців квіткового ринку, працівників офісних та торгових центрів, мешканців житлового будинку навпроти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"З 1 серпня ТЦК забиратиме 60-річних чоловіків із цією професією, мобілізація накриє цих пенсіонерів": ВЛК і призов на війну
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
З 1 серпня ТЦК хапатиме на вулицях 25-річних чоловіків із цими ознаками, мобілізація виходить на новий рівень: їх жде війна
Американці провели аудит благодійного фонду Сергія Притули: результати приголомшують
Оголошення