У Тернополі планують відключити воду, світло та опалення закладам, які порушують карантин (ВІДЕО)

Сьогодні, 11 березня відбулося засідання тернопільського міського штабу по боротьбі з коронавірусом.

На зустрічі медики та епідеміологи доповіли, що ситуація з коронавірусом і в області в Тернополі ускладнюється, пише сайт Тернополяни.
"Кожен день ми фіксуємо більшу кількість хворих на коронавірус, кількість померлих, та кількість важких госпіталізованих, якщо так піде і надалі, то Тернопіль та область вже з понеділка може опинитися в червоній зоні, - відзначив Володимир Паничев, тернопільський епідеміолог.
"Усе це сталося завдяки порушення карантинних вимог, зокрема святкуванню 8 березня. Також ми знаємо, що ускладнилася ситуація з коронавірусом у сусідній - Івано-Франківській області". За словами епідеміолога потрібні додаткові обмеження, щоб не розповсюджувати коронавірус.
"Є дуже нездорова тенденція коли помирають молоді люди - за останні дні зафіксовано смертельні випадки від коронавірусу осіб у віці 40-46 років", - наголосив Володимир Паничев.

Міський голова дав доручення управлінню ЖКГ вивчити можливість відключити світло, воду, опалення та газ установам та організаціям, які порушують карантин. "Мова йде про нічні клуби, які працюють після 12 ночі, заклади харчування та інші суб'єкти господарювання, які порушують карантинні обмеження, - відзначив Сергій Надал.
"Даю доручення управлінню ЖКГ вивчити можливість щодо відключення води, світла, опалення, газу закладам, яким плювати на карантинні обмеження", - повідомив Сергій Надал.

комунальні_послуги карантин світло вода нічний_клуб
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі