"Його чекає розправа": селяни готові вчинити самосуд над вбивцею 7-річної Марійки Борисової (ВІДЕО)

"Його чекає розправа": селяни готові вчинити самосуд над вбивцею 7-річної Марійки Борисової, Георгій Шевчук

Нещодавно 7-річну Марійку Борисову, мешканку села Щасливе Херсонської області, було знайдено жорстоко вбитою у тому ж населеному пункті. Ситуація там продовжує залишатися вкрай напруженою. Місцеві люди готові вчинити самосуд, коли буде виявлено вбивцю.

Як інформує "ТСН", у селі розповіли, що родина вбитої дівчинки іноді зловживала алкоголем.

"Народ готується влаштувати самосуд над вбивцею дівчинки. Про сім'ю Маші відомо, що іноді там зловживали спиртним, але, як розумієте, подробиці життя кожної родини знати не можу", – сказав голова села Щасливе Роман Пустовий.

Мешканці села Щасливе також розповіли, що у вбивстві дитини підозрюють кількох осіб. Це - родичі вбитої та власник будівлі, де знайшли тіло 7-річної Марійки.

"Начебто поліцейська собака привела і до хрещеного дівчинки, і до тієї людини, в сараї якої було виявлено тіло. Поліції належить з'ясувати, хто ж насправді вбивця", - кажуть у селі.

Нагадаємо, у селі Щасливе Херсонської області у четвер, 11 березня, знайшли вбитою 7-річну Марійку Борисову. Дівчинка зникла 7 березня, її шукали чотири доби, проте знайти живою дитину не вдалось.

Її тіло виявили 11 березня у мішку в старому напівзруйнованому сараї. Водночас волонтери неодноразово прочісували цю територію, а тому є підозри, що тіло дівчинки могли підкинути.  

Убивство_7_річної_дівчинки селяни_готуються_до_самосуду
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі