"Микола жорстоко душив інших дітей": жахливі факти про ймовірного вбивцю 7-річної Маші Борисової (ФОТО, 18+)

"Микола жорстоко душив інших дітей": жахливі факти про ймовірного вбивцю 7-річної Маші Борисової, Георгій Шевчук

62-річний Микола В, мешканець села Щасливе, якого підозрюють у жорстокому вбивстві 7-річної Маші Борисової, за словами сусідів, тероризував односельців, душив дітей і показував їм своє голе тіло.

Як інформує "Obozrevatel", про це розповіли сусіди затриманого. У селі зазначили, що коли чоловік був тверезим, нікого не чіпав, а п'яним усі його боялися."Я його боялася, якщо вип'є. Я навіть не виходила з квартири. Це дуже жорстока людина, оскільки були вже побиття людей... І душив, ось дітей душив, показував геніталії свої", – розповіла мешканка Щасливого Олександра Юнгіна.

Вона додала, що у Миколи є три судимості за хуліганство і побиття людей. А за словами сусідки Наталії Глобової, саме з її дітей чоловік так познущався.

"Я написала заяву стосовно того, що душить дітей, показував геніталії. Поліція до мене приїхала, його забрали, але через годину його відпустили. Як нам сказала поліція – ну не було ж тяжких тілесних ушкоджень", – розповіла жінка.

Односельці Миколи згадали, що підозрюваного у вбивстві дівчинки кинули дружина і діти через те, що він пив. Незважаючи на це, люди не могли подумати, що він здатний на вбивство.

"Щоб так по-звірячому зґвалтувати і вбити... Котів вбивав – раз плюнути: бах об підлогу... Ми на нього і не думали в принципі", – розповіла Наталя.

Убивця_Марії_Борисової нові_факти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі