• Головна
  • Мертву жінку знайшли у мішку прямо біля школи: поліцейські кажуть про вбивство (ФОТО)
16:01, 16 березня 2021 р.

Мертву жінку знайшли у мішку прямо біля школи: поліцейські кажуть про вбивство (ФОТО)

Мертву жінку знайшли у мішку прямо біля школи: поліцейські кажуть про вбивство (ФОТО)

Жахливий злочин приголомшив усю Україну: в Одесі, прямо біля школи, знайшли тіло мертвої жінки, жорстоко вбитої. Тіло було схованим у мішку.

Як інформує "ТСН", про це повідомили в ГУНП області. Мішок залишили біля входу в підвальне приміщення навчального закладу.

На місці працювала слідчо-оперативна група. Особа загиблої, обставини її смерті та причетні до цього встановлюються. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Убивство_жінки #труп_у_мішку #новини_України
Останні новини
ТОП новини
"Цей прилад спалить усе": названо пристрій в кожному домі, який жере електрику і збільшує ризик аварійних відключень
На Тернопільщині відкриють ще один великий ТРЦ з кінотеатром: де з'явиться "Ареал Плаза"
"У ці години ТЦК проведуть масштабні рейди, у 3-х місцях людей чекають жорсткі перевірки": посилена мобілізація і повістки
Жителька Тернопільщини залишила на лавці сумочку з чималою сумою готівки та мобільним: що було далі
Оголошення