Глава УГКЦ вакцинувався від коронавірусу (ФОТО)

Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) зробив щеплення ві коронавірусу залишковою дозою вакцини. 

"Немає жодних релігійних підстав, щоб відмовлятися від вакцинації", - зазначив Блаженніший Святослав на брифінгу після щеплення.

Як інформує "TeNews", Глава УГКЦ також закликав українців слухати поради сімейних лікарів та перевіряти джерела інформації про коронавірусну хворобу. Власним прикладом долучитися до вакцинації вірян закликали Архімандрит Михайлівського Золотоверхого монастиря Лаврентій (Живчик) (Православна Церква України).

Крім того, першу дозу вакцини проти COVID-19 отримали представник Федерації єврейських громад в столиці України Леонід Барац, представник Іудейської громади руху Хабад Любавич в Україні Борис Стругацький, керівник Відділу з питань релігій Секретаріату Кабінету Міністрів України Андрій Юраш та Головний Рабин міста Києва Йонатан Бін’ямін Маркович. Додамо, що сьогодні від COVID-19 вакцинувалися майже 20 священнослужителів з Тернопільщини.

Глава_УГКЦ щеплення_від_коронавірусу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі