"Помер у Єгипті": з'ясувались обставини смерті 21-річного сина відомого священника з Тернополя (ФОТО)

"Помер у Єгипті": з'ясувались обставини смерті 21-річного сина відомого священника з Тернополя, Георгій Шевчук

Сьогодні (17 березня) трагічна звістка приголомшила Тернопільщину: в Єгипті обірвалося життя сина відомого священика Анатолія Зінкевича, 21-річного Антона.
З'ясувалися певні обставини смерті, які цілком можна назвати загадковими.

"Помер у Єгипті": з'ясувались обставини смерті 21-річного сина відомого священника з Тернополя (ФОТО), фото-1Як інформує "Галас", стало відомо, що Антон Зінкевич з друзями поїхав на відпочинок у Єгипет. Звечора ліг спати і не прокинувся. Зранку друзі виявили Антона уже мертвим. Що сталося з молодим хлопцем, поки не відомо. На сьогодні вирішується питання про транспортування тіла Антона Зінкевича в Україну.

"Антон був доброю, позитивною, хорошою людиною, завжди приходив на допомогу, підтримував у складній ситуації та, не зважаючи ні на що, йшов до своєї мети, був креативним, життєрадісним, наполегливим, мріяв здобути фах історика", – повідомляється на офіційному сайті ТНПУ.

Батько Антона, отець Анатолій Зінкевич був настоятелем тернопільського Свято-Троїцького духовного центру імені Данила Галицького Української православної церкви. Очолював ініціативну групу "Почаївській лаврі – статус національної духовної святині" та громадський рух "Українські святині – українському народу". Його серце перестало вбитися 13 лютого 2019 року. І ось пройшло всього два роки після смерті батька-священика, як помер його 21-річний син. 

Антон_Зінкевич смерть Єгипет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі